- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Калуські хокеїсти з поразки стартували на клубному чемпіонаті світу

03 Квітня 2018 (13:35)

ОДЮСШ "Легіон" U-13 у стартовому матчі на престижному міжнародному турнірі World Tournament XXVII зазнав поразки від фінського ХК "Йокерит".

Пропустивши двічі у першому періоді, "легіонери" не зуміли стримати атакувальний порив фінських хокеїстів, що втілилось у п'ять пропущених шайб - 1:5. У складі нашої команди влучним пострілом відзначився Аркадій Пігулевський. 

У ці хвилині підопічні Альберта Шафікова проводять свій другий матч на турнірі. Станом на середину другого періоду у протистоянні з господарями льоду австрійським "EK Zeller Eisbaren Juniors" калушани ведуть з рахунком 4:0. Шайбами відзначились Лев Стасюк, Микита Мойсєєв та Микита Коневич, що оформив дубль. Окрім матчу з австрійцями, сьогодні ввечері на "Легіон" очікує ще один поєдинок проти чеського клубу "HSJK". Про сьогоднішні результати "Легіону" читайте зовсім згодом на нашому сайті, а також оперативно у нашому Telegram-каналі https://t.me/sport_if.

Хокей. World Tournament XXVII (U-13). Група А
Календар матчів ХК ОДЮСШ "Легіон":

02.04.2018 (понеділок)
ОДЮСШ "Легіон" (Калуш) - "Jokerit blue" (Хельсінкі, Фінляндія) 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
Шайби: 0:1 Кумен, 02:11, 0:2 Паквалін, 12:40, 0:3 Кемерайнен, 16:46, 1:3 Пігулевський (Когут) 18:16, 1:4 Хальме 26:26, 1:5 Райсанен 29:11.
ОДЮСШ "Легіон": Стефанів (Кичук) - Боднарчук, Пігулевський, Стасюк, Курзенков, Коневич, Мойсєєв, Солоджук, Петюх, Наумець, Бичков, Когут, Чепіль, Струтинський, Крайник.

Наступні матчі:
03.04.2018 (вівторок)

13:00 ОДЮСШ "Легіон" (Калуш) - "EK Zeller Eisbaren Juniors" (Цель-ам-Зеє, Австрія)
17:00 "HSJK" (Прага, Чехія) - ОДЮСШ "Легіон" (Калуш)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.