- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Калуські хокеїсти поборються за 10 місце на чемпіонаті світу

04 Квітня 2018 (22:32)

Сьогодні ОДЮСШ ХК "Легіон" провів чергові поєдинки у рамках клубного чемпіонату світу, що цими днями триває в австрійському містечку Цель-ам-Зеє.

З самісінького ранку "легіонери" завершили груповий етап  матчем проти швейарського клубу "Dragon". Забивши першими (відзначився Микита Мойсєєв), підопічні Альберта Шафікова не зуміли втримати перевагу і на перерву суперники пішли за нічийного рахунку - 1:1. У другому періоді на дві шайби "драконів" калушани відповіли лише влучним пострілом Віталія Струтинського - підсумкова поразка 2:3. Звітна невдача потіснила ОДЮСШ ХК "Легіон" з другого місця групи на четверте, тож вже ввечері на нашу команду очікував перший матч турніру за 10-12 місця.

Суперником калушан став австрійський "Ред Булл" з Зальцбурга. Перший період завершився з скромним рахунком 2:0 на користь "легіонерів", а от у другому періоді на льоду феєрив Микита Мойсєєв, що відзначився хет-триком - перемога 6:1 у першому матчі турніру за 10-12 місця.

Завтра ОДЮСШ ХК "Легіон" проведе заключний матч на турнірі проти угорського клубу "UTE". Початок матчу о 9:30 за київським часом.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

Хокей. World Tournament XXVII (U-13). Група А
03.04.2018 (вівторок) 
"Dragon" (Тюн, Швейцарія) - ОДЮСШ ХК "Легіон" (Калуш) 3:2 (1:1, 2:1)
Шайби:
0:1 Мойсєєв, 04:26, 1:1 Мозер, 10:08, 2:1 Граф, 18:24, 3:1 Мозер, 26:49, 3:2 Струтинський (Мойсєєв, Бичков), 27:24.
ОДЮСШ "Легіон":
 Стефанів (Кичук) - Боднарчук, Пігулевський, Курзенков, Коневич, Мойсєєв, Солоджук, Петюх, Наумець, Бичков, Когут, Чепіль, Струтинський, Крайник.

Турнір за 10-12 місця:
ОДЮСШ ЇК "Легіон" (Калуш) -
"Ред Булл" (Зальцбург, Австрія) 6:1 (2:0, 4:1)
Шайби: 1:0 Мойсєєв (Пігулевський), 04:07, 2:0 Мойсєєв (Чепіль, Коневич), 13:20, 3:0 Когут (Курзенков, Чепіль), 17:14, 4:0 Мойсєєв (Коневич, Когут), 21:53, .5:0 Мойсєєв (Бичков, Пігулевський), 28:21, 6:0 Мойсєєв (Бичков, Боднарчук)), 28:23, 6:1 Ауер, 29:05.
ОДЮСШ "Легіон": Стефанів (Кичук) - Боднарчук, Пігулевський, Стасюк, Курзенков, Коневич, Мойсєєв, Солоджук, Петюх, Наумець, Бичков, Когут, Чепіль, Струтинський, Крайник.

Наступні матчі:
05.04.2018 (четвер) 

09:30 ОДЮСШ ХК "Легіон" (Калуш) - "UTE" (Будапешт, Угорщина)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.