- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ОДЮСШ ХК "Легіон" у десятці найсильніших клубів планети

06 Квітня 2018 (09:00)

Калуський ОДЮСШ ХК "Легіон" фінішував у клубному чемпіонаті світу з хокею серед юнацьких команд.

У заклюний ігровий день юні калушани помірялись силами з угорським клубом "UTЕ". Вже у першому періоді "легіонери" забезпечили собі комфортну перевагу зусиллями Микити Мойсєєва, Лева Стасюка та Віталія Струтинського - 3:0. У другій п'ятнадцятихвилинці на шайби у виконанні Мойсєєва та Наумця угорці відповіли лише влучним пострілом Полоного - у підсумку, 5:1 на користь "Легіону".

Здобувши другу поспіль розгромну перемогу, наші юні хокеїсти посіли десяту сходинку турніру серед 15 команд-учасниць. Всього "Легіон" на клубному чемпіонаті світу здобув чотири перемоги у шести зіграних матчах. Найкращим бомбардиром команди на турнірі став Микита Мойсєєва, що записав до свого активу 10 шайб.

Склад ОДЮСШ ХК "Легіон" на турнірі:
Голкіпери: Станіслав Стефанів, Борис Кичук
Захисники: Микита Коневич (2 шайби + 6 передач), Аркадій Пігулевський (2+2), Олександр Курзенков (0+2), Богдан Крайник.
Нападники: Микита Мойсєєв (10+2), Лев Стасюк (4+2), Віталій Струтинський (2+5), Дмитро Наумець (1+3), Владислав Когут (1+2), Артем Чепіль (1+2), Ілля Солоджук (1+0), Річард Бичков (0+5), Ілля Боднарчук (0+1), Артем Петюх.
Головний тренер: Альберт Шафіков.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

Хокей. World Tournament XXVII (U-13). Група А 
05.04.2018 (четвер)
Турнір за 10-12 місця:
ОДЮСШ ХК "Легіон" (Калуш) - 
"UTЕ" (Будапешт, Угорщина) 5:1 (3:0, 2:1)
Шайби: 1:0 Мойсєєв, 02:01, 2:0 Стасюк (Струтинський), 11:40, 3:0 Струтинський (Стасюк, Наумець), 12:21, 4:0 Мойсєєв (Коневич), 18:04, .5:0 Наумець (Струтинський, Стасюк), 22:44, 5:1 Полоний, 24:08.

 
Коментарі
6. 4 .2018 (14:19) Vitalik
хоча хокеєм цікавлюся мало,але прочитавши гучний заголовок,вирішив перечитати всю новину,висновок- посіли десяту сходинку турніру серед 15 команд-учасниць- це ще нічого не означає,подивимся,що буде далі)
6. 4 .2018 (17:35) TRJ3
це дуже багато значить, враховуючи стан прикарпатського і українського хокею загалом.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.