- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вихованець ДЮСШ Буковель візьме участь в чемпіонаті світу з могулу

13 Квітня 2018 (19:49)

На гірськолижному курорті Оре у Швеції стартує Чемпіонат світу серед юніорів з могулу і парного могулу. Приємно, що учасником змагань став і вихованець ДЮСШ Буковель, надзвичайно талановитий та перспективний спортсмен Артур Єременко.

Разом з ним працює тренер ДЮСШ Буковель Сергій Чміль, який також являється наставником першої учасниці від України на Зимових Олімпійських іграх з могулу Тетяни Петрової.

До слова, дитячо-юнацька спортивна школа «Буковель», вихованцями якої є Артур Єременко та Тетяна Петрова, розпочала свою роботу ще у 2013 року у Івано-Франківську. Основна мета діяльності спортивної школи – залучення дітей до регулярних занять зимовими видами спорту та підготовка кандидатів у національну олімпійську збірну України до Олімпіади-2022. Дитячо-юнацька спортивна школа «Буковель» відкриває свої двері для дітей віком від 7 до 13 років, які проживають у Івано-Франківській області. Навчальні групи ДЮСШ «Буковель» формуються в залежності від рівня фізичної підготовки дітей. Навіть, якщо ваша дитина не вміє кататися на лижах чи сноуборді, вона отримає можливість не тільки навчитися катанню, але й стати чемпіоном Олімпійських ігор.

Загалом, в чемпіонаті світу бере участь 86 спортсменів, які представляють 17 країн світу. Честь нашої держави на світовому форумі захищає шість спортсменів: дві дівчини та чотири юнаки. За розкладом, розробленим організаторами змагань, сьогодні спортсмени проводять офіційне тренування. Завтра заплановано змагання з могулу, а післязавтра - з парного могулу.

Щодо місця проведення, то гірськолижний курорт Оре на даний момент налічує 95 трас. Туризм у цій місцині, яка має давню історію (тут знайдено поселення вікінгів, яким більше 1000 років), почав розвиватися на початку 19-го століття після прокладання поряд залізничного сполучення. Перші змагання та створення гірськолижного клубу були проведені в 1935-му році.


 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.