- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Артур Єременко показав найкращий результат серед юнаків на чемпіонаті світу

15 Квітня 2018 (11:30)

Вихованець ДЮСШ "Буковель" Артур Єременко бере участь у чемпіонаті світу серед юніорів з могулу і парного могулу, який проводиться на швецькому гірськолижному курорті Оре.

Наш 15-річний спортсмен показав найкращий результат серед українців, посівши в 35 місце в могулі. Загалом честь нашої держави на турнірі представляє 6 спортсменів (4 хлопці та 2 дівчини).

Тренер Артура Сергій Чміль також повідомив, що Мончак Назар з Тернополя був 38, Панков Максим з Івано-Франківська - 39 і Приймак Сергій з Тернополя зайняв 42 місце. Похилько Анастасія з Київа припустилась декількох помилок і посіла 35 місце. Приймак Вікторія з Тернополя, показала досить пристойну техніку, але нажаль, після сальто на другому трампліні її лижа застрягла у м'якому снігу і вона впала. Зараз команда відпочиває і готується до виступу у парному могулі. Загалом, в чемпіонаті світу бере участь 86 спортсменів, які представляють 17 країн світу.

До слова, дитячо-юнацька спортивна школа «Буковель», вихованцями якої є Артур Єременко та Тетяна Петрова, розпочала свою роботу ще у 2013 року у Івано-Франківську. Основна мета діяльності спортивної школи – залучення дітей до регулярних занять зимовими видами спорту та підготовка кандидатів у національну олімпійську збірну України до Олімпіади-2022. Дитячо-юнацька спортивна школа «Буковель» відкриває свої двері для дітей віком від 7 до 13 років, які проживають у Івано-Франківській області. Навчальні групи ДЮСШ «Буковель» формуються в залежності від рівня фізичної підготовки дітей. Навіть, якщо ваша дитина не вміє кататися на лижах чи сноуборді, вона отримає можливість не тільки навчитися катанню, але й стати чемпіоном Олімпійських ігор.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.