- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

BUKOVEL SPORT MANAGEMENT TEAM дякує за зимовий сезон

08 Квітня 2019 (17:40)
Дякуємо всім хто був усі ці насичені змагальні дні разом з нами!)
Дякуємо спортсменам за їх старання, боротьбу, волю до перемоги яка надихає та мотивує!
Дякуємо всім тренерам, сервісменам, спортивним функціонерам та батькам які допомагають дітям та дорослим розвиватися в таких нелегких але водночас цікавих і видовищних зимових видах спорту як гірські лижі, сноубординг та різні дисципліни фристайлу!
Дякуємо всім хто вболіває, слідкує та підтримує спортсменів під час змагань, підтримка завжди важлива!
Завдяки розвиненій інфраструктурі курорту Буковель Bukovel ми маємо всі можливості для проведення таких змагань на найвищому рівні!
Дякуємо лижній школі Bukovel Ski School та найкращим інструкторам за потужну матеріально-технічну підтримку та високий професіоналізм в підготовці, організації та суддівстві на змаганнях.
Дякуємо партнерам та спонсорам за значний вклад у розвиток зимових видів спорту в Україні! Нам дуже приємно коли найкращі спортсмени отримують такі круті подарунки!
Молодому бренду стильного молодіжного одягу Superdry. Ваш бренд дуже органічно влився і доповнив цю чудову атмосферу гірськолижного життя, а найкращі спортсмени тепер будуть модно одягнені як на схилах так і в повлякденному житті!)
Найкращій мережі гірськолижного спорядження, Екстрем Стайл – мережа магазинів. Спорядження та одяг для зимових видів спорту яке ви представляєте допомагає завжди почувати себе комфортно на перемагати на змаганнях будь якого рівня!
Пишіть нам, рекламуйте та популяризуйте зимові види спорту і разом Ми зроби їх ще кращими!)
Зустрінемося на схилах Буковелю в наступному зимовому сезоні 2019-2020!
Дякуємо всім!
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.