- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Хокей. ЗУХЛ. 13 тур. Лідери перемагають, інтрига зберігається + анонс

24 Лютого 2011 (11:38)

Як вже повідомляв sport.if.ua, 13-й тур чемпіонату Західно-Української Хокейної ліги розпочався поєдинком за участю лідера – хокейного клубу "Луцьк", який переграв ХК "Червоноград" з рахунок 3:1. Цікаво, що з таким самим рахунком упоралася з червоноградцями і калуська "Олімпія", яка здобула таким чином дев’яту перемогу у нинішній першості. А ось головні конкуренти прикарпатців за срібні нагороди – львівський "Експрес", здобув неймовірну перемогу у матчі проти рівненського "Фаворита", програючи по ходу гри з рахунком 0:5.

Втім чотири шайби лідера
залізничників Романа Кравціва, який фактично не залишав лід під час поєдинку, а також переможна кидок за півтори хвилини до завершення зустрічі у виконанні Ігоря Коцюка, у підсумку подарували "Експресу" вражаючу звитягу з рахунком 6:5. Разом із тим чергову перемогу у чемпіонаті здобув "Луцьк", який вдома переграв "ВІМ-Беркут" з рахунком 7:0. Відтак становище команд у верхній частині турнірної таблиці знову не змінилося.

У наступному турі, який відбудеться вже 26-27 лютого, на нас чекає надзвичайно цікавий матч між "Луцьком" і "Олімпією". А вже на наступний день калушани поміряються силами з "Фаворитом". Щодо "Експреса", то для нього, скоріш за все, найближчий поєдинок перетворить на формальність, адже львів
яни гратиму проти одного з аутсайдерів турніру – "ВІМ-Беркута".

Західно-Українська Хокейна ліга. Друге коло
13 тур. 19 лютого (субота)
ФАВОРИТ – ЕКСПРЕС - 5:6 (3:0 2:3 0:3)
ВІМ-БЕРКУТ- ХК ЛУЦЬК - 0:7 (0:4 0:1 0:2)
ОЛІМПІЯ – ЧЕРВОНОГРАД - 3:1 (1:0 0:0 2:0)
20 лютого (неділя)
ЯВІР – ЕНЕЙ - 3:5 (0:2 0:1 3:2)

Турнірне становище команд (станом на 24.02.2011):
1. "Луцьк" – 36 очок (13 матчів); 2-3."Експрес" і "Олімпія" – 27 (11); 4."Явір" – 18 (13); 5. "Фаворит" - 18 (12); 6."Еней" – 15 (12); 7."Львів" - 12 (12); 8. "Червоноград" – 9 (14); 9."ВІМ-Беркут" - 3 (12).

Наступні матчі:
26 лютого (субота)
8:30 ЕНЕЙ - ФАВОРИТ
8:30 ХК ЛЬВІВ – ЧЕРВОНОГРАД  
20:00 ХК ЛУЦЬК – ОЛІМПІЯ
27 лютого (неділя)
8:30 ВІМ-БЕРКУТ - ЕКСПРЕС
8:30 ФАВОРИТ - ОЛІМПІЯ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.