- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Після сорокарічної перерви стартувала хокейна першість Івано-Франківщини

16 Березня 2011 (14:50)
На початку березня, після майже сорокарічної перерви, стартував чемпіонат Івано-Франківської області по хокею з шайбою. Востаннє подібні змагання проводитись на початку сімдесятих. Цього разу участь в аматорській першості області беруть лише чотири команди.
 
На старт вийшли франківський «Цунамі», коломийський «Локомотив», ХК «Бурштин» та «Покутські яструби» із Заболотова. Саме останні вийшли в одноосібні лідери після чотирьох зіграних матчів першості, здобувши впевнені перемоги над бурштинцями і коломиянами, а також зігравши внічию з командою з обласного центру.

Натомість івано-франківці у стартовій грі розтрощили ХК «Бурштин» 11:3 і з чотирма очками поки йдуть другими. Перше коло чемпіонату завершиться 17 березня, коли відбудеться перенесений матч між «Локомотивом» і «Цунамі». Варто додати, що усі поєдинки першості проходять на «Льодовій арені» (ВСК «Цунамі», вул. Довженка, 29).

Друге коло турнірну розпочнеться 26-27 березня. Цілком можливо, що на той час обласна першість збільшить свою географію. Але і без того варто віддати належне організаторам, які, попри відсутність у Івано-Франківську професійно команди (ХК «Ватра» припинив існування), намагаються усіма силами розвивати хокей з шайбою на Прикарпатті.

Хокей. Чемпіонат Івано-Франківщини-2011.
Перше коло. Результати матчів:

05.03 «Цунамі» - ХК «Бурштин» - 11:3
06.03 «Покутські яструби» - ХК «Бурштин» - 6:1
07.03 «Цунамі» - «Покутські яструби» - 4:4
08.03 «Покутські яструби» - «Локомотив» - 6:2
10.03 «Локомотив» - ХК «Бурштин» - 7:5


Наступний поєдинок:

17.03
«Локомотив» - «Цунамі» 
Поч.
21:30 ВСК «Цунамі» (вул. Довженка, 29)

 
Коментарі
17. 3 .2011 (09:16) Гість
Взагалі-то чемпіонат області востаннє проводився два роки тому, у Калуші. Чи я не правий?

17. 3 .2011 (13:50) )
да, було діло, тоді грав калуш, франківськ, тлумач, галич, заболотів..можливо ще хтось не памятаю Тоді чемпіонат області виграв Івано-Франківськ. так що останній чемпіонат був 2 роки назад.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.