- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківський ХК "Цунамі" гратиме у новоствореній Професійній хокейній лізі

25 Липня 2011 (23:05)

Як стало відомо sport.if.ua сьогодні, 25 липня, у Києві відбулася довгоочікувана установча конференція Об’єднання хокейних клубів Професійної хокейної ліги України. Відтак вже у вересні розпочнеться чемпіонат України з хокею під егідою ПХЛ. Наразі учасниками новоствореної Ліги вже стали девять українських клубів, серед яких маємо і представника Івано-Франківська – ХК «Цунамі». Іншими клубами новоспеченої першості стали «Донбас», «Сокіл», «Компаньон-Нафтогаз», «Білий Барс», БХК «Ворони», «Беркут», «Харківські Акули» і «ЛАЗ». 

Цілком реально, що кількість команд Професійної хокейної ліги невдовзі збільшиться. А свій старт новостворена першість візьме 16 вересня. Натомість генеральним директором Ліги було обрано одного з ініціаторів її створення Юрія Завгороднього. Разом із тим було обрано і членів Наглядової ради ПХЛ, до якої увійшли Михайло Воробйов (завкафедрою хокею НУФВС), Вадим Сісюк (голова госкомітету спорту Міністерства освіта і науки України), Анатолій Бревзін (голова ФХУ), Дмитро Христич, а також заслужений тренер України Олексій Богінов.

Довідка
sport.if.ua:
У сезоні-2010 івано-франківський клуб «Ватра» став переможцем Дивізіону «С» чемпіонату України, виборовши перепустку до чвертьфінальної серії плей-офф. Суперником прикарпатських хокеїстів став один з вітчизняних лідерів – ХК «Донбас», який, у підсумку, переміг опонентів з рахунком 2:1. Натомість у квітні цього року на хокейній карті України з’явилася команда «Цунамі» (Івано-Франківськ), яка взяла участь у обласній першості, посівши друге підсумкове місце. 

 
Коментарі
26. 7 .2011 (14:37) Гість
хто буде грати за Цунамі? є у когось інформація? де будуть проходити домашні матчі? хто головний тренер? хто спонсор?

30. 8 .2011 (10:51) Гість
Може хто знає заявочний список Цунамі?

19. 9 .2011 (11:48) Гаківка
Вже хокейна команда "Цунамі"відіграла. Були збори до 50 гравців з тренером,по- тому перекинули в Калуш іПрим"єр Ліга закінчилася,Будуйте ПАЛАЦ СПОРТУ,робіть перше Базу,бо вийшло як "Будівельник" Київ,фінансове забезпечення зробити всім засновникам в Банк і т.д.Можли є інше версія фіаско хокею в Івано-Франківську.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.