- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Бощук та Лазарович провели три тренування перед кваліфікацією

12 Лютого 2010 (12:05)

Напередодні першого  офіційного дня Олімпіади у Ванкувері, коли розпочнуться кваліфікаційні змагання на середньому трампліні, усі учасники провели одразу три офіційних тренування на трампліні К-90.  

Під час першого  тренування прикарпатські стрибуни не змогли дотягнути до стометрового рубежу, відтак посіли місця у нижній частині підсумкового протоколу. А ось лідер нашої збірної Віталій Шумбарець несподівано показав 26-й результат, приземлившись на позначці 100 метрів. А переміг у першій спробі поляк Штефан Хула, який стрибнув на 108 метрів, встановивши таким чином новий рекорд трампліну.  

Результати першого тренування:

1. Штефан Хула (Польша) 108 метрів

....

26. Віталій Шумбарець (Україна) 100.0

62. Олександр Лазарович (Україна) 92.0

63. Володимир Бощук (Україна) 91.5  

Друге тренування Шумбарець провів ще краще, показавши стрибок рівня п’ятнадцяти найкращих! Його результат склав 102,5 метрів, що гарантувало українцеві високу 14-ту позицію. Крім того додав у результатах і Володимир Бощук, який показав 39-й результат (99.5 метрів). Дещо покращив свої позиції і Олександр Лазарович (52 місце, 97 м).  

Результати другого тренування:

1. Янне Хаппонен (Фінляндія) 107.0 метрів

...

14. Віталій Шумбарець (Україна) 102.5

39. Володимир Бощук (Україна) 99.5

52. Олександр Лазарович (Україна) 97.0  

А ось третє  тренування усім трьом українським стрибунам не дуже задалося. Вони не змогли подолати стометровий рубіж, через що опинился далеко від чинної тридцятки. Власне, позначака у 100 метрів і має стати орієнтиром для наших спортсменів у сьогоднішній кваліфікації, адже саме такий доробок, виходячи з результатів трьох тренувальних сесій, гарантуватиме нам участь у фінальній частині змагань на середньому трампліні.  

Результати третього тренування:

1. Томас Моргенштерн  (Австрія) 106.5

...

43. Віталій Шумбарець (Україна) 96.0

49. Володимир Бощук (Україна) 95.5

60. Олександр Лазарович (Україна) 87.0

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.