- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перші враження прикарпатських олімпійців з Ванкувера

12 Лютого 2010 (15:20)

Змагання у  канадському Ванкувері ще не розпочалися, але деякі наші олімпійці вже встигли поділитися першими враженнями від нинішньої Олімпіади.  

Найдосвідченіший  учасник нашої команди зі стрибків з трампліна Володимир Бощук, який приймав участь і у туринські Олімпіаді, зазначив, що нинішні Ігри-2010 відрізняються «неповторною святковою і, водночас, спортивною атмосферою». Щодо завдань на сьогоднішню кваліфікацію у стрибках на середньому 90-метровому трампліні, то 27-річний прикарпатський спортсмен розраховує в першу чергу на свій досвід. «Дуже сподіваюсь на те, що зможу проявити усі свої можливості і досягти якомога більш високих результатів».  

Незважаючи на те, що змагання серед фрістайлістів  розпочнуться тільки наступної суботу (20 лютого), одна з претенденток на нагороди у змагання жінок з повітряної акробатики Надія Діденко з Івано-Франківська вже встигла зауважити погодні особливості нинішньої Олімпіади. Цей фактор і справді дуже важливий у фрістайлі. До того ж Ванкувер через нестабільні погодні умови вважають найбільш несприятливими для цієї зимової дисципліни. 

«І справді  складність полягає у непередбачуваності. – зазначає Надія Діденко. - Коли ми приїхали до Ванкувера минулого року, нас зустріло яскраве сонце. Через десять хвилин нам повідомляють, що старт відміняється, тому що через туман нічого не видно. А ще за кілька хвилин починається страшенна злива». Разом із тим франківчанка зазначає, що все інше у столиці канадської Олімпіади їй подобається. «Хороші трампліни, схил, зручна канатна дорога, підйом та під’їзд до гори. Але від погоди тут можна збожеволіти».

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.