- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Олімпійські ігри у Ванкувері офіційно відкриті

13 Лютого 2010 (11:28)

Сьогодні о 4 годині ранку за київським часом на ванкуверському стадіоні «Бі-Сі Плейс» запалав вогонь головного зимового спортивного форуму чотириріччя під знаком п’яти олімпійських кілець. За урочистою церемонією відкриття ХХІ «білої» Олімпіади, яка вперше в історії відбулась у закритому приміщенні, на самому стадіоні спостерігали близько 55 тисяч глядачів. Ще 3 мільярди жителів нашої Планети побачили цю унікальну спортивну феєрію у прямому телеефірі.  

Після урочистого підняття державного прапора Канади під звуки національного гімну країни-господаря зимових Олімпійських ігор-2010, парадом країн-учасниць розпочалась офіційна частина церемонії. Традиційно відбувався марш олімпійських делегацій, під час якого українська колона на чолі з провідною саночницею Лілією Лудан з’явилась на стадіоні у своїй яскравій спортивній формі, розробленій компанією BOSCO, майже в самому кінці почесної ходи.  

Приголомшливими світовими ефектами та лазерним шоу, видовищною хореографією й музикою від провідних композиторів і виконавців сьогодення, унікальною атмосферою таємності та чарівності північного краю вразив спектакль, який розпочався після параду олімпійців. Активну участь у захоплюючому шоу взяли представники корінного населення Канади – чотирьох так званих «перших націй», які в національних костюмах вітали гостей церемонії.  

ХХІ зимові Олімпійські  відкрито, тож попереду – більше двох тижнів напружених спортивних баталій, яскравих емоцій та свята Його Величності Спорту. Змагання цьогорічної «білої» Олімпіади вже розпочались – ще до початку церемонії відкриття Ігор стрибуни з трампліну, серед яких два українські спортсмени - Володимир Бощук та Віталій Шумбарець, успішно подолали кваліфікаційний відбір до основного раунду змагань.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.