- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Богдана Мацьоцька: "Конкуренція на Олімпіаді буде неймовірна"

17 Лютого 2010 (15:06)

 

Для наймолодшої олімпійки у нинішній українській збірній – 20-річної Богдани Мацьоцької, виступ у Ванкувері відбуватиметься за дещо скороченою програмою. Справа у тому, що косівчанка здобула олімпійські ліцензії тільки у двох з п’яти можливих гірськолижних дисциплін.

До Канади прикарпатська спортсменка вирушила не з усію олімпійською делегацією, а на тиждень пізніше. Це пов'язано головним чином із тим, що змагання зі слалому-гіганту та слалому розпочнуться тільки 24 лютого. Напередодні виїзду на Олімпідаду Богдана Мацьоцька відповіла на кілька запитань кореспондента нашого сайту:   

- Як ти проводила підготовку в останні дні перед від’їздом у Ванкувер?
- Заключний етап підготовки до Олімпіади в мене проходив на ТК "Буковель", де ми провели цілих 10 днів. Тренування проходили просто суперово, тому що нам створили дуже гарні умови підготовки. Нам перекривали цілу трасу, яка і довжиною, і кондиціями відповідала нашим вимогам. Отже щодня ми мали тренування або зі слалому, або з гіганту. Словом, підготовка відбувалася дійсно продуктивно.   


- До речі, щодо складності трас. Ти приблизно орієнтуєшся якими вони будуть у Ванкувері?
- Впевнена, що олімпійські траси будуть набагато складніші і крутіші. Але головне, що я достатньо підготовлена як у плані спортивної форми, так і у технічному плані. 

- Які завдання ставиш перед собою на дебютній Олімпіаді?
- Головне моє завдання – потрапити у другу спробу, тобто до тридцятки кращих. Загалом у змаганнях візьмуть участь майже 90 учасниць, тож конкуренція буде просто неймовірна. Відтак потрапити у ТОП-30 буде дуже престижно. 

- Твої міркування відносно перемінної погоди, яка панує зараз у Канаді? Наскільки вона може вплинути на змагання і, власне, результат?
- Взагалі не дуже люблять спортсмени стартувати при дощі чи вітрі. Звісно ж набагато приємніше змагатися коли сонце світить і прийнятна температура. Але на кондиції траси нинішні погодні умови у Ванкувері не дуже вплинуть. До того ж, усі учасниці будуть у таких умовах.   

 
Коментарі
8. 10 .2018 (09:50) Коля
Залишити коментар

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.