- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші
Днями в місті Блед, що у Словенії, відбулися Перші Всесвітні зимові ігри майстрів серед ветеранів. Серед 26 країн-учасниць своїх представників мала й Україна...
Минулих вихідних відбулися матчі Західно Української (аматорської) хокейної ліги, два з яких йшли в залік Чемпіонату України в Дивізіоні "С". Суботній поєдинок в Новояворівську...
На гірськолижному комплексі «Буковель» 3-6 березня відбудеться етап Кубка Європи з фрістайлу (лижна акробатика). Варто зазначити, що Україна вперше виступить організатором...
У німецькому Клінгенталі 2 та 3 лютого відбувся черговий етап Кубка світу у стрибках на лижах з трампліна. Українські стрибуні порадували своїх уболівальників...
Міжнародна федерація лижного спорту офіційно повідомила про збільшення квоти для українських спортсменів в лижних гонках на 4 місця. Відтак на Олімпійських іграх у цьому виді змагатимуться 8...
Відбулась урочиста церемонія проводів національної Олімпійської збірної команди України для участі в ХХІ зимових Олімпійських іграх у Ванкувері. Побажати олімпійцям перемог у Ванкувері прийшов Президент...
Минулих вихідних на схилах Говерли проходив перший етап чемпіонату України-2010 з фрірайду - спуск із гір на сноуборді та гірських лижах на непідготовлених трасах. Видовищні змагання відбувалися...
1  ...  46  47  48
Loading...
Волейбол. Жінки. Перша ліга. ІІ тур
1:3
8.12.2019 (11:00)

Суперліга. Жінки. 7 тур
82:78
8.12.2019 (14:00)

Юнацька Екстра-ліга.
+:-
7.12.2019 (10:00)

Суперліга. Жінки. 6 тур
74:63
7.12.2019 (14:00)

Волейбол. Жінки. Перша ліга. ІІ тур
3:0
7.12.2019 (16:30)

Юнацька Екстра-ліга
+:-
6.12.2019 (17:00)
Суперліга. Жінки. 8 тур
БК Франківськ-ПНУ - БК Динамо-НПУ (Київ)
сьогодні,

Волейбол. Чоловіки. Вища ліга. ІІІ тур
ВК Дніпро - Спартак (Свалява)
сьогодні,

Перша ліга. Група 4. 5 тур
БК Калуш-ПНУ - БК Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал (Чортків)
сьогодні,

Вища ліга.
Говерла-КФВ - Старий Луцьк-Університет
сьогодні,

Волейбол. Чоловіки. Вища ліга. ІІІ тур
Юракадемія-2 (Харків) - СК Прибилів
сьогодні,

Волейбол. Чоловіки. Вища ліга. ІІІ тур
СК Прибилів - ВК Дніпро
15.12.2019 (11:00)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.