- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Януш Криницький: "Європейці раді, що Кубок Європи відбудеться у Франківську"

19 Жовтня 2014 (12:01)

У четвер, 16 жовтня, в Івано-Франківську розпочався семінар для суддів зі спортивної ходьби. У ньому беруть участь 28 фахівців з України, шестеро з яких представляють Івано-Франківськ. Захід покликаний підвищити кваліфікацію українських арбітрів, які працюватимуть на майбутньому Кубку Європи.

Нам удалось поспілкуватись із представником Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, керівником цього семінару Янушем Криницьким з Польщі.

- Як ви можете оцінити готовність Івано-Франківська прийняти такі масштабні змагання, як Кубок Європи?

- Україна робить значний внесок у розвиток спортивної ходьби, і європейці раді, що Кубок Європи відбудеться саме у вашій країні, в Івано-Франківську. Я тут не так давно, але вже побачив, як багато організатори роблять для підготовки до змагань. Упевнений, це запорука того, що Кубок пройде у чудовій атмосфері і на високому рівні. Зусилля цих людей варто цінувати, бо охочих стільки працювати на благо спорту не так багато.

- Що можете сказати про рівень українських суддів? Чи відрізняється він від європейського?

- Я тут лише пару днів, заняття тільки почались, і наразі в основному я розказую. Але вже бачу, що контакт налагоджений. Я впевнений, що українські судді мають високу кваліфікацію, бо і рівень ваших спортсменів дуже високий, а одне з іншим тісно пов’язане. На мій погляд, основною метою семінару є, по-перше, познайомити українських арбітрів з досвідом суддівства найбільших міжнародних змагань, а по-друге – розказати про актуальні тренди та тенденції, які з’являються у спортивній ходьбі.

- На яких нових рекомендаціях акцентуєте увагу?

- Я наголошую на тому, що всі ми створюємо єдине середовище спортивної ходьби, і судді варто дивився на змагання через призму зусиль атлета. Суддя має бути не каральною інстанцією, він повинен, наскільки це можливо, бути корисним спортсменові. На сьогодні ми бачимо основну задачу арбітра у попередженні порушення правил. Своїми діями йому слід показувати атлету помилки в стилі та застерігати того від дискваліфікації.

Марія Чала

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.