- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатці збирають нагороди в Сумах

19 Лютого 2010 (22:54)

Чемпіонат України з легкої атлетики в Сумах не проходить для нашого регіону безслідно. Івано-Франківські спортсмени не пасуть задніх, і вже після третього дня змагань вибороли нагороди для свого міста. У бігу на 60 метрів відзначилися як чоловіки, так і жінки. Вихованці Дмитра Яремчука,заслуженого тренера України, Роман Бублик та Христина Стуй вибороли місця у трійці лідерів. На короткій дистанції, поступившись запорізькому спортсмену, Бублик Р. показав другий результат – 6.80, а Стуй Х. зайняла третє місце з результатом 7.39.

У фінальному забігу на дистанції 3000 метрів також відзначилися івано-франківські легкоатлети. Андрій Мельник (тренер Єрузель Є.) здобув срібну нагороду, подолавши відстань за 8:22.83. А Ігор Гелетій на 3-кілометровій дистанції був п’ятим.

Відзначилися хорошими здобутками наші штовхальники ядра (7, 260 кг). Шостий результат показав Іван Шарий – 16.75, а дев’ятий – Шмигельський Роман (тренер Шарий І.).  

 

 
Коментарі
6. 3 .2010 (09:27) Христина Стуй
ви ще про нашу штовхальницю ядра забули,Галину Облещук,яка тренується в Шарого І.Г. і була третью на Чемпіонаті Украіни в Сумах цього ж року)))
7. 3 .2010 (00:42) Фанат
Христино, поділися враженнями про свій виступ в Сумах. Ніде не показують, а нам цікаво!

7. 3 .2010 (10:15) Христя
Ну тут в коментарях недуже доречно розказувати про свої враження з Ч.У. Ця сторінка призначена для іншого. Вот обіцяли зробити мені свій блог,там і буду відповідати на ваші запитання))))
7. 3 .2010 (14:34) Редактор
Раз обіцяли. Значить буде. Вже після свята. Блог буде як подарунок :-) Приємно чути, що відомі спортсмени краю обізнані в інтернеті і зацікавлені в цьому.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.