- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Понад 600 юних легкоатлетів з усієї країни змагаються у Франківську

16 Жовтня 2020 (11:53)

В Івано-Франківську стартував чемпіонат України з легкої атлетики. Упродовж двох днів (15-16-го жовтня) за призові місця змагатиметься 601 учасник. Про це Суспільному Карпати повідомив президент обласної федерації легкої атлетики, директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко.

За його словами, чемпіонат мав відбутися ще місяць тому, проте через пандемію його перенесли.

"Cуддівська бригада дотримується маскового режиму. Учасники дотримуються дистанції на вході і місцях реєстрації, там є дезінфектори і контроль маскового режиму. Також ми передбачили два окремі входи та виходи для спортсменів", - каже Віталій Матешко.

Серед учасників - хлопці та дівчата 2005 та 2006 років народження з 24-х областей України.

З Одеської області на змагання приїхали 35 спортсменів. Про це розповів директор Одеської обласної СДЮСШОР Анатолій Мельников.

“Сьогодні перший день, але ми вже маємо призові місця. Наша дівчина була четвертою на бар’єрах, ще одна - третя на 400 метрів. Ми маємо гарні очікування від завтрашнього дня змагань. В умовах карантину готуватися було важко. Було важко утримувати форму, мотивувати спортсменів, але ми це все витримали. Критерії до спортсменів одні – це показати добрий особистий результат, навіть якщо не береш призові місця. Також хочемо потрапити в Національну збірну України”, - каже Анатолій Мельников.

14-річна спортсменка Вікторія Бондар на змагання приїхала з Житомирської області.

"Я бігла 1 500 метрів. Мій результат 4,53. Нормально, в принципі. Нам дуже пощастило з погодою”, - розповіла Вікторія.

Спортсмени змагатимуться у біговій програмі. Зокрема, заплановані забіги на 100, 200, 400, 800 та 1 500 метрів, спортивна ходьба, бар’єрний біг на 100 та 110 метрів, біг з перешкодами та естафета на 100, 200, 300 та 400 метрів.

Серед стрибкової програми - стрибки з жердиною, у висоту, у довжину та потрійний.

Щодо метальної програми, учасники змагатимуться у метанні молота, диска, списа та штовханні ядра.

На запитання, чому саме Івано-Франківськ приймає чемпіонат, Віталій Матешко відповів так: "В нас потужна суддівська бригада, підготовлена роками. По-друге, в нас відреконструйований сучасний стадіон університету нафти і газу, який відповідає сучасним вимогам".

Змагання проходять на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Його реконструкцію завершили в межах реалізації Національної програми  "Велике будівництво".

Раніше Віталій Матешко повідомив, що це вперше за всю історію незалежності України, і, напевно, Прикарпаття у нас буде перший офіційний чемпіонат України з легкої атлетики.

Суспільне медіа

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.