- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тетяна Харащук перемогла на турнірі в Софії

15 Лютого 2021 (21:36)

13 лютого у Софії відбувся юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні.. В складі збірної України виступала і коломиянка Тетяна Харащук.

На дистанції 400 метрів серед юніорок поза конкуренцією була наша спортсменка. Вона стала єдиною, кому вдалося вибігти з 55 секунд (54.87 с). Анна Орлова фінішувала четвертою (56.15 с).

Українці вкотре підтвердили свою силу в секторі для стрибків у висоту. Роман Петрук і Богдан Зміївський оформили переможний дубль. Зміївський завершив змагання з результатом 2.09 метрів, як і турок Тасделен Акіла Гьоктуг, але виграв у свого суперника за спробами. Богдан подолав цю висоту з першого разу. Повідомляє сайт ФЛАУ.

Петрук оформив перемогу на висоті 2.12 м, а далі в статусі чемпіона з другої спроби встановив особистий рекорд – 2.16 м.

Олександр Айко у третій спробі захопив лідерство з потрійного стрибка, встановивши особистий рекорд – 15.38 м. У четвертій йому навіть вдалося додати – 15.43. Зрештою, своє найкраще досягнення в кар’єрі він перевершив на 28 сантиметрів і виграв золото.

Надзвичайно запекла боротьба точилася у секторі для стрибків у довжину серед дівчат. Переможницею з неї вийшла українка Марія Горєлова, яка у треті спробі показала результат 6.07 м. Лише сантиметр їй програла болгарка Пламена Міткова (6.06 м). Ще в сантиметрі позаду була хорватка Клара Кошчак (6.05 м).

Кристина Юрчук виграла срібло з бігу на 60 метрів з бар’єрами, у фіналі подолавши дистанцію за 8.48 с.

Срібло з бігу на 1500 метрів виграв Ілля Кунін. Українець подолав дистанцію за 3:55.82 хв. Поза конкуренцією тут був Казан Девмір з Туреччини (3:49.52 хв).

Вероніка Крамаренко й Марія Алєйнікова з першої спроби подолали 1.79 м. Стрибнути вище цього дня атлеткам не вдалося, тож хто з них посяде третє місце вирішували за спробами на попередніх висотах. Таким чином, третьою стала Крамаренко, яка подолала 1.76 з першого разу. Алєйнікова витратила на них три спроби і завершила змагання четвертою. Змагання з рекордом чемпіонату виграла Стиліана Іоанніду з Кіпру (1.84 м).

Олександра Чернуха посіла третє місце з потрійного стрибка (12.67 м). Ще одна українка, Марія Єланська, була шостою (12.26 м).

Олександр Сосновенко виграв свій забіг на 60 метрів і з результатом 6.98 с вийшов до фіналу. У вирішальному колі українцеві вдалося поліпшити час на три сотих (6.95 с) і  фінішувати з ним п’ятим. Таку ж позицію у змаганнях юніорок посіла Євенія Коновалова (7.65 с).

Олексій Поліщук після заступа в першій спробі, у другій виконав стрибок на 7.07 м, після чого був змушений достроково припинити змагання. Він п’ятий зі стрибків у довжину.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.