- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Мар’ян Закальницький виконав олімпійський норматив

08 Березня 2021 (20:01)

Титулований наш спортсмен майстер спорту міжнародної класу зі спортивної ходьби, чемпіон Європи 2018-го року, срібний призер командних чемпіонатів світу 2017 та 2018 років, учасник та призер чемпіонатів України та міжнародних змагань калушанин Закальницький Мар'ян виконав олімпійський норматив зі спортивної ходьби на 50 км.

Сталося це на відкритому чемпіонаті Туреччини зі спортивної ходьби, який проходив на вихідних у Антальї. Наш спортсмен вийшов на старт після річної перерви. Учень Олександра Шевченка залишив далеко позаду всіх своїх суперників і виграв відкритий чемпіонат Туреччини з результатом 3:46:28 год. Валерій Літанюк фінішував третім (3:56:18 год).

До речі, на цих змаганнях ще один український спортсмен виконав олімпійський норматив. Іван Лосєв, який минулого року дуже близько підібрався до нормативу на Олімпійські ігри, в Анталії досяг своєї мети: 1:20:46 і третє місце в учня Анни Коваленко. Слідом за ним фінішував Назар Коваленко (1:21:55 год).

На дистанції 20 км у жінок першу трійку склали українки. Марія Філюк зуміла випередити Людмилу Оляновську і виграти змагання. Час вихованки Валентини Борисюк 1:28:47 год, що на 48 секунд швидше, ніж її попередній особистий рекорд. У Оляновської 1:29:52 і друге місце. Олена Собчук з результатом 1:30:01 третя.

Валерія Шоломіцька була поза конкуренцією серед дівчат U18. Учениця Олени Борисюк перемогла на дистанції 5 км з новим особистим рекордом (22:41 хв). У Юлії Луцької четвертий час (25:40 хв).

У змаганнях вікової категорії U20 Микола Рущак став другим на дистанції 10 км. Учень Олексія Шелеста скинув зі свого попереднього рекорду півхвилини – 43:14 хв. У Тараса Корецького (44:59) і Станіслава Богатирова (48:45) шостий і сьомий результати відповідно. Про це повідомляє сайт ФЛАУ.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.