- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Франківськ" двічі поступається вдома

28 Лютого 2009 (21:52)

За останні два дні баскетболістки БК «Франківськ» провели одразу два дуже цікавих поєдинку чемпіонату Української професійної баскетбольної ліги. Спочатку у суботу, 27 лютого, до обласного центри Прикарпаття завітав лідер чемпіонату – дніпропетровський «Дніпро», які у нинішній першості здобув 20-ть перемог у 22-х матчах. А вже на наступний день франківські баскетболісти приймали одного з головних конкурентів у боротьбі за вихід до плей-офф – «Південну Пальміру» з Одеси. 

У поєдинку між «Франківськом» та «Дніпром» розклад сил був відомий ще заздалегідь. Все ж таки суперники знаходилися на різних полюсах турнірної таблиці. Питання було у тому, з якою перевагою здолають підопічні Вікторії Большакової своїх опоненток. Проте не так стало, як гадалося. Франківська команда дуже відповідально поставилася до цього матчу, давши справжній бій одному з відвертих фаворитів сезону. 

Незважаючи на вчисту програну господарками першу чверть (32:12), у другій команди наче помінялися ролями. Практично з таким самим рахунком «франківчанки» виграли у опоненток – 32:13! На початку третьої 10-хвтилинки підопічні Юрія Процюка навіть вийшли вперед у рахунку (47:45), але на більше їх не вистачило. З кожною наступною хвилиною досвідчені дніпрянки тільки нарощували перевагу, яка після фінального свистка склала 19 очок – 86:105. 

Щодо матчу «Франківська» проти одеської «Польміри»,  то він видався напрочуд напруженим. Свідченням цього є той факт, що лідер у принциповому поєдинку поперемінно змінювався небагато-немало 16 разів. Відтак усе найцікавіше припало на останніх хвилин гри. Поступаючись на останніх секундах одразу чотирма очками, прикарпатські баскетболістки зуміли скоротити відставання до мінімуму після влучного триочкового Хоскінс на останній секунді – 63:64. Але часу на те, щоби перевезти матч бодай у овертайм у «франківчанок» вже не вистачило. 

БК «Франковск» - «Днепр» - 86:105 (12:32, 32:13, 17:26, 25:34)
Ф: Хоскінс (19 + 6 передач), Комарняк (18 + 12 підбирань), Паляничка (14 + 7 підбирань), Грехем (13 + 6 передач).
Д: Уільямс (24), Сазоненко (21), Періс (20 + 11 підбирань), Агапова (16 + 5 підбирань + 5 передач), Ягупова (12), Кузьмиченко (9 + 8 підбирань) 

БК «Франківск» - «Южна Пальміра» - 63:65 (19:17, 16:14, 12:15, 16:19)
Ф: Хоскінс (18), Письменник (14 + підбирань), Комарняк (12 + 9 підбирань + 3 перехвати + 2 блок-шоти), Сінкевич (11 + 5 передач + 4 перехватів)
ЮП: Лапшинова (19 + 3 перехвати), Кашляк (16 + 10 підбирань), Філатова (14). 

Результати інших матчів:
Политех-Баскет - Южная Пальмира - 66:85, Орлан - Динамо-НПУ - 76:98, Політех-Баскет - Дніпро - 44:95, Луганскі ластівки - БК Донбас - 60:67.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.