- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Найрезультативніший матч сезону та битва з двома овертаймами: цікаві цифри Франківська в жіночій Суперлізі

06 Січня 2021 (16:07)

Підопічні Юрія Процюка провели 14 поєдинків в яких здобули 5 перемог. Франківськ йде на 5-й сходинці турнірної таблиці і дівчата мають цікаві досягнення протягом цього сезону. До вашої уваги їхній список:

Командні:

Найрезультативніший результат на табло для обох команд було зафіксовано одразу в трьох матчах: Прометей – Франківськ 103:81, Інтерхім – Прометей 71:113, Київ-Баскет – Динамо 96:88. В усіх випадках набрано по 184 бали – це рекорд сезону.

Найінтригуючим протистоянням сезону стала друга зустріч 5-го туру між Інтерхімом та Франківськом. Основного часу командам не вистачило і з рахунком 70:70 вони пішли на овертайм. Проте, однієї п’ятихвилинки колективам стало мало – 82:82, а тому знадобилася друга. Там важку перемогу здобули одеситки, перемігши – 93:86.

Індивідуальні:

За набраними очками в одному матчі найкращий показник в команді належить Олені Тетерук. Форвардиня Франківська в поєдинку з Інтерхімом набрала 34 бали. Окрім того, в її активі 10 підбирань, а це – дабл-дабл. Проте, навіть такий перфоманс не допоміг команді перемогти – 86:93.

Під щитами найкраще себе показала також Олена Тетерук. В її активі 14 підбирань в поєдинку з Вінницькими Блискавками. Також вона має 20 очок, що дозволило їй оформити дабл-дабл. Як підсумок, перемога – 65:57.

Найбільшу кількість асистів зробила Аріна Білоцерківська. Вона двічі виконала 9 передач проти Інтерхіма та Київ-Баскета. Проте, обидва рази її команда поступилася – 86:93 та 75:78 відповідно.

Найвищий РЕ належить також Аріні Білоцерківській. В матчі з Динамо вона набрала 29 балів, зробила 7 підбирань та 7 передач, що позначилося на її рейтингу – 31.

Найкращі середні показники гравчинь команди:

Очки – Аріна Білоцерківська  – 17.8 (четвертий показник сезону)

Підбирання – Альона Самохвалова – 5.8 (вісімнадцятий показник сезону)

Передачі – Аріна Білоцерківська – 4.8 (третій показник сезону)

РЕ – Аріна Білоцерківська – 16.8 (десятий показник сезону)

Кількість дабл-даблів в команді:

Франківськ йде останнім за цим показником – 2 дабл-дабли

Олена Тетерук – 2 дабл-дабли

ФБУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.