- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Франківськ-ПНУ" двічі програв. Огляд та післямова (+ відео)

11 Січня 2021 (21:58)

Суперник кам'янчанок перед іграми з ними зміцнився потужною форвардинею Ганною Рульовою, яка ще місяць тому грала проти нашої команди в складі "Київ-Баскета". Запрошення Ганни покликане зміцнити передню лінію івано-франківського клубу взагалі, а сьогодні досвідчена гравчиня мала успішно протистояти в трисекундній зоні Берніс Мосбi, Кейшуан Джеймс і Вероніці Любінець. Частково досвідченій форвардинi це вдалося, вона виявилася єдиною великою гравчинею в матчі, якої вдався дабл-дабл, однак цього було замало для досягнення західноукраїнським клубом позитивного результату.

При цьому протягом більшої частини першої чверті матчу непросто було віддати кому-небудь перевагу. Лише перед першою перервою "Прометей" почав потихеньку відриватися в рахунку, але його перевага сягнула двозначної позначки лише в дебюті другої десятихвилинки, коли у відрив втекла Оксана Моллова. І після цього номінальні господарки майданчика практично до самої великої перерви "залишалися в грі".

Докорінно хід матчу змінився вже після пятнадцатиминутного відпочинку, але на це в тому числі вплинула і травма основної розігруючої "Франківська-ПНУ" Аріни Білоцерківської. Кам'янчанки в другій двадцятихвилинці вдвічі менше пропустили і одночасно забили набагато більше. У заключній чверті захист "Франківська-ПНУ" і зовсім перестав справлятися з агресивними діями "Прометея".

Вельми примітною подією сьогоднішнього поєдинку стала поява незадовго до фінальної сирени після піврічної відсутності через важку травму Вікторії Кондусь. Вікторія за п'ять відведених їй хвилин встигла влучити з другої спроби здалеку, і ця її результативна дія буквально підняла на ноги всю лаву "Прометея"!

БК "Франкiвськ-ПНУ"- БК "Прометей" - 63:118 (17:26, 18:25, 14:27, 14:40). 9 сiчня. Суперлiга (жiнки). 8-й тур (перший матч). Кам'янське. СК "Прометей". Без глядачiв.

Старший суддя: Антон Кiтаєв; суддi: Ганна Дугiнова, Антон Соловйов.

БК "Франкiвськ-ПНУ": Завертайло* (6), Рульова* (15 + 14 пiдбирань), Космач* (8 + 4 передачi), Самохвалова* (19), Бiлоцеркiвська*, капiтан (2 + 8 передач), Афанасьєва (6), Волнянська (0), Боровець (0), Узельман (0), Гайда (2), Сидорак (5).

БК "Прометей": Мосбi* (30 + 9 пiдбирань), Джеймс* (22 + 6 перехоплень), Дубровiна*, капiтан (11 + 10 передач), Горобець* (5 + 8 передач), Любiнець* (15 + 9 пiдбирань), Моллова (18), Дацько (0), Мусієнко (7), Кондусь (3), Кiба (0), Дубровська (6), Iгнатченко (1).

Прес-служба БК "Прометей"

 

   

         

Ще напередодні після того як травму отримала лідерка БК "Франківськ-ПНУ" Аріна Білоцерківська, стало очевидно, що її команді доведеться ще складніше в другому поєдинку чергового спареного туру проти нашого "Прометея". Більш того, наставник івано-франківського клубу Юрій Процюк заявив, що станом справ на сьогоднішній день його клубу нереально протистояти кам'янчанкам.

Швидше за все так воно і є, адже і в другому матчі команда Вікторії Большакової оформила абсолютно таку ж перевагу в п'ять з половиною десятків очок (велика рідкість при системі спарених турів). У відсутності Аріни Білоцерківської, яка навіть не переодягалася в ігрову форму, івано-франківський клуб чималу ставку при атакуючих діях зробив на триочкові кидки. Періодично така тактика себе виправдовувала (відсоток влучань у суперника виявився вищим, ніж у "Прометея"), але ці успіхи все ж носили локальний характер, оскільки майже у всіх інших компонентах "Прометей" був значно сильніше.

Вже на 4-й хвилині після того як Вероніка Любінець підібрала м'яч на чужому щиті і забила очки "другого шансу", перевага кам'янчанок перевищила двозначну позначку (13:2), а коли ще через чотири хвилини в такому ж стилі, але з середньої дистанції, у кiльце влучила Оксана Моллова, гандикап "червоно-білих" досяг двадцяти очок. Ця перевага в рахунку збереглася і при настанні першої перерви, коли з фінальною сиреною у відриві забила Берніс Мосбi. "Прометей" набагато раніше, ніж це було в першій грі, досяг комфортної переваги. Саме в першій десятихвилинці були розставлені всі переможні акценти, але в подальшому варто віддати належне підопічним Юрія Процюка: вони билися до самої фінальної сирени в міру своїх можливостей.

Як і напередодні, на останню п'ятихвилинку вийшла Вікторія Кондусь. На цей раз вона двічі забила з середньої дистанції, а головне, показала, що в самий найближчий час суттєво зросте конкуренція в задній лінії команди. "Прометей" довів свою переможну серію до 14 матчів і в чудовому настрої вирушив в тритижневе єврокубкове турне. У двох турах EWBL і груповому етапі EuroCup Women наша команда буде представляти не тільки Кам'янське, а й Україну. Вiримо, що гідно!

БК "Франкiвськ-ПНУ"- БК "Прометей" - 61:116 (11:31, 23:34, 15:23, 12:28). 10 сiчня. Суперлiга (жiнки). 8-й тур (другий матч). Кам'янське. СК "Прометей". Без глядачiв.

Старший суддя: Сергiй Тисленко; суддi: Ганна Дугiнова, Антон Соловйов.

БК "Франкiвськ-ПНУ": Афанасьева* (3), Завертайло* (3), Рульова* (22 + 12 пiдбирань), Космач* (13 + 5 передач), Самохвалова* (13 + 4 передачi), Волнянська (0), Боровець (0), Узельман (0), Гайда (0), Сидорак (7).

БК "Прометей": Мосбi* (26 + 8 пiдбирань), Джеймс* (25 + 10 пiдбирань + 4 перехоплення), Дубровiна*, капiтан (10 + 11 передач), Горобець* (2), Любiнець* (9 + 11 пiдбирань), Моллова (18), Дацько (9), Мусієнко (6), Кондусь (4), Кiба (2), Дубровська (3), Iгнатченко (2).

Прес-служба БК "Прометей"

            

           

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.