- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Михайло Бродський: Уряд має намір 15 лютого затвердити рішення про повернення глядачів на трибуни

11 Лютого 2021 (23:26)

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський під час конференції, яка відбулася в PM Hall, поділився очікуваннями від домашнього для чоловічої національної команди баблу в рамках відбору на Євробаскет-2022, а також поспілкувався на інші аткуальні теми.

“У нас буде не дуже звичний формат, приїдуть чотири збірних. На жаль, досі немає глядачів на трибунах, хотілося б, щоб вони прийшли подивилися. Під час моєї останньої розмови з Урядом, отримав інформацію, що вони мають намір 15 лютого ухвалити рішення, що не тільки на концерти будуть пускати 50% гладачів, а й на спортивні події. Для нас важливо, щоб на наші ігри приходили люди.

Ми виживали, але треба жити. Нам вдалося завядки власникам клубів запросити в Україну багато гравців, які грали за кордоном. Те, що вони всі тут, в Україні, дає можливість, запрошувати їх в збірну. Ми вийшли на чемпіонат Європи, але нам важливо вигравати, щоб посісти перше місце, підняти свій рейтинг і на жеребкуванні опинитись у більш високому за рейтингом кошику".

"Мене дуже розчаровує, що в новинах основних телеканалів та сайтів немає інформації про результати наших матчів, спортивних новин, баскетбольних тощо. Не на часі, мабуть. Але вже 30 років не на часі. Добре, що є XSPORT, Setanta Sports, Obozrevatel.

Закінчиться коронавірус, кому потрібно зроблять вакцину. В нашій Суперлізі близько 85% гравців перехворіли, тому коли я читаю цифри про мільйон перехворілих коронавірусом — це дуже смішно.

Слава богу, що такі спонсори, як Паріматч нас не залишили у важкі часи. Завдяки їхнім грошам, і не тільки їхнім, ми існуємо. В Україні потрібне будівництво інфраструктури, якої майже немає.

Ми розраховуємо на збірну. Восени почнуться матчі відбору на чемпіонат світу, сподіваємося, що до того часу зал вже буде повний. Чекаємо всіх на іграх.

Щодо фінансування, то ситуація виправилася, в останні дні грудня Держава розрахувалася. Але незважаючи на те, що ми бачимо збільшення в бюджеті фінансування спорту в два рази, насправді цього не сталося. Нам не подобається та формула, яку обрало Міністерство. Все повернулося на ручне керування, нам це не подобається. Хотілося б, щоб Держава фінансувала федерації напряму, без Міністерства.

Я впевнений, що Держава має взяти до уваги ігрові види спорту, як це роблять в Європі майже всі. Це соціально, це громадянське суспільство і залучає якнайбільлше людей до занять масовими видами спорта. Легку атлетику, мабуть, також можна приєднати до цього числа. Багато що треба зробити, але на жаль у нас державницьких людей, які все розуміють, дуже мало”.

ФБУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.