- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анонс чвертьфінальних матчів плей-оф жіночої Суперліги

23 Березня 2021 (10:46)

Жіноча Суперліга. Плей-оф. Чвертьфінали

Динамо – Рівне

Київ. СК Педуніверситету

Старт поєдинку – 23 березня о 16:00

Трансляція на YouTube

Поєдинок Динамо та Рівного розпочне другий етап чемпіонату жіночого елітного дивізіону – плей-оф. Чвертьфінальний матч стане п’ятим очним протистоянням в сезоні. Протягом регулярного чемпіонату команди зіграли чотири рази і кожна перемогла двічі. Остання звитяга була саме за підопічними Валерія Жартун, і до того ж дуже впевнена – 93:54.

У складі Рівного команду вперед поведе лідерка Вікторія Шматова. Пам'ятаємо останній матч регулярки проти Чайки, де вона своїм триочковим перевела гру в овертайм, в якому потім і закинула віришальний двоочковий за декілька секунд до кінця. До того ж, Вікторія Шматова стала третьою за середнім показником набраних очок – 19.6.

У складі Динамо вже давно немає Андреони Кійс, яка в першій половині регулярки встановила історичний рекорд результативності в одному матчі – 48 очок. Її місце зайняла Елайа Джунь, яка йде шостою в лізі за середнім показником набраних балів – 17.0.

Чайка – Франківськ

Бердянськ. Міський Палац спорту

Старт поєдинку – 23 березня о 18:00

Трансляція на YouTube

Свої останні два матчі в регулярці Франківськ провів якраз з Чайкою. Підопічні Юрія Процюка завдали бердянському колективу двох поразок, який був з урізаним складом і без лідерки команди – Олександри Радулович. Таким чином Франківськ по спортивному поквитався за попередні три фіаско – 2 в регулярці і 1 в півфіналі Кубка України.

У складі Франківська безперечно лідеркою є досвідчена Ганна Рульова. Форвардиня за 14 матчів оформила 14 дабл-даблів. Також вона встановила два рекорди сезону – за кількістю підбирань (23) і за рейтингом ефективності (51). Ганна Рульова стала другою в регулярці за середнім показником набраних очок – 20.2.

А ось першою за середнім показником набраних очок йде лідерка Чайки Олександра Радулович – 22.2. Її 22 підбирання довгий час були найкращою цифрою сезону, доки Ганна Рульова не зробила на одне більше.

Тож, сьогодні надцікава дуель двох досвідчених лідерок своїх команд.

ФБУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.