- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Визначено символічну збірну регулярного чемпіонату жіночої Суперліги

23 Березня 2021 (16:53)

Регулярний чемпіонат жіночої Суперліги позаду. Дівчата відіграли 14 турів і попереду в них плей-оф. Ми пропонуємо вашій увазі символічну п’ятірку першого етапу чемпіонату.

Ольга Дубровіна РЗ (Прометей, 26 матчів) – 10.8 очка, 2.5 підбирання, 9.5 передачі (РЕ 17.4)

Капітанка Прометея Ольга Дубровіна в середньому робить майже 10 асистів за гру. Тричі вона змогла зробити по 15 передач протягом цієї кампанії. Така кількість асистів за гру є найліпшим результатом сезону. Таким чином, вона тричі була близькою, аби повторити рекорд жіночої Суперліги - 16 передач. Саме стільки змогла зробити Наталя Бондар у 2016-му році.

Джеймс Кешуан Лашун АЗ (Прометей, 28 матчів) – 19.2 очка, 5.4 підбирання, 4.0 передачі (РЕ 21.1)

Джеймс Кейшун Лашун серед захисниць посіла другу сходинку за середнім показником набраних очок – 19.1. Проте, серед легіонерок на цій позиції вона найкраща не лише за набраними балами, але й кількістю передач за гру – 4.0.

Олександра Радулович ЛФ (Чайка, 17 матчів) – 22.2 очка, 10.8 підбирання, 2.2 передачі (РЕ 27.6)

Лідерка Чайки Олександра Рудулович посіла першу сходинку регулярного чемпіонату за середнім показником набраних очок за гру – 22.2. Також вона перша за середнім рейтингом ефективності – 27.5. Оркім того, вона йде другою за середнім показником підбирань – 10.8.

Ганна Рульова ПФ (Франківськ, 30 матчів) – 20.2 очка, 11.4 підбирання, 2.8 передачі (РЕ 23.5)

Форвардиня Франківська Ганна Рульова після переходу до Франківська на початку 2021-го року, провела 14 поєдинків і зробила 14 дабл-даблів. Окрім того, їй належить два рекорди сезону: У поєдинку 12-го туру жіночої Суперліги з Інтерхімом вона встановила рекорд сезону за кількістю підбирань. За 39 хвилин на паркеті вона набрала 14 очок і зробила 23 (6 в нападі) ребаунди. Таким чином лідерка Франківська обійшла Олександру Радулович та Тетяну Гаврильчик в яких було по 22 підбирання. За рейтингом ефективності рекорд сезону також належить Ганні Рульовій. Знову в матчі з Інтерхімом вона набрала 34 очка, зробила 21 ребаунд та 8 передач. Завдяки цьому, її показник РЕ склав 51 пункт. Це також новий рекорд, який раніше належав Турон Берніс Мосбі та Олександрі Радулович – в них по 45.

Міріам Уро-Нілє Ц (Київ-Баскет, 28 матчів) – 16.6 очка, 6.9 підбирання, 1.7 передачі (РЕ 20.2)

У складі Київ-Баскета, який посів другу сходинку за підсумками регуляки, Міріам Уро-Нілє відіграла абсолютно у всіх 28 матчах. Окрім неї лише Ольга Швець брала участь у всіх іграх. Уро-Нілє має найкращий показник набраних очок в середньому за гру у команді – 16.6. За кількістю підбирань вона програла лише профільній центровій Тайніс Ніколь Мартін – 6.9 проти 8.0.

ФБУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.