- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Анонс півфінальних матчів жіночої Суперліги

29 Березня 2021 (13:17)

Сьогодні відбудуться перші матчі півфінальних серій плей-оф жіночої Суперліги.

Прометей – Динамо
29 березня, 18:00

Суперником Прометея по півфінальній стадії плей-оф буде київське Динамо. Це буде вже п'ята зустріч команд в березні. У всіх чотирьох попередніх поєдинках впевнені перемоги здобули кам'янчанки.

Останній матч суперниць відбувся минулої неділі. Всi наступнi днi Прометей міг присвятити відновленню сил і повноцінному тренувальному процесу, а ось столична команда провела одразу три поєдинки на чвертьфінальній стадії плей-оф. 23 березня вона на своєму майданчику перемогла БК Рівне (71:61), проте в Рівному через день суперник зумів взяти реванш (74:70) і зрівняти рахунок у серії. Все в протистоянні клубів вирішувалося в третьому додатковому матчі 27 березня в Києві. Він, як і перші два, пройшов в напруженій боротьбі. Лише в самому кінці матчу неодноразовий чемпіон країни довів обґрунтованість своїх претензій на вихід до півфіналу - перемога 76:66. У складі Динамо особливо відзначилася американська легіонерка Ребекка Харріс, яка набрала 28 очок і стільки ж пунктів склав її рейтинг ефективності.

Київ-Баскет – Франківськ
29 березня, 18:00

Другий півфінал дуже цікавим робить той факт, що Франківськ став єдиною командою, яка окрім Прометея змогла переграти в одному з матчів регулярки Київ-Баскет. Чинний чемпіонат України на початку 2021-го року попрощався з Ганною Рульовою, яка у складі Франківська почала демонструвати фантастичну гру. Це підтверджують її статистичні показники. В  регулярному чемпіонаті форвардиня оформила 16 дабл-даблів – 2 у складі Київ-Баскета, 14 за Франківськ у 14 матчах.  Окрім того, Ганні Рульовій належать два рекорди сезону – за кількістю підбирань (23) та за рейтингом ефективності (51).

Проте, як і Прометей, Київ-Баскет мав змогу відпочити після регулярного чемпіонату, адже з другого місця вийшов одразу в півфінал. Франківськ у свою чергу провів непросту чвертьфінальну серію з Рівним. Тож, сьогодні буде справжній бій.

ФБУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.