- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Динамо – Франківськ: анонс 5 гри + live

12 Квітня 2021 (23:12)

Серія за бронзові нагороди жіночої Суперліги між Динамо та Франківськом виглядає як другий фінал. Команди демонструють неймовірну непоступливість і самовіддачу. В перших двох поєдинках киянки вдома змогли впевнено переграти гостей і здавалося, що у серії все вирішено. Проте, підопічні Юрія Процюка були інакшої думки. Помінявшись ролями господарок та гостей, на своїй власній арені франківчанки відповіли суперницям тією ж монетою – двома перемогами. Таким чином вони поновили рахунок у серії.

Одна з лідерок Динамо Ребекка Харріс у двох переможних домашніх матчах з Франківськом набирала в середньому 17 очок. Інша легіонерка Елайа Джунь - 26.5. У виїзних поєдинках Харріс підняла цей показник до 25.5, а Джунь його майже зберегла подібним – 23.5. Проте, набагато результативніша гра Ребекки і стабільна у Елайі все одно не допомогли здобути бодай одну перемогу на виїзді.

Все тому, що у складі Франківська вдома впевнено заграла Альона Самохвалова, яка на виїзді за 49 хвилин на паркеті не набрала жодного очка. Перед рідними трибунами в її активі 23 і 8 очок відповідно. Також вдома свій традиційно високий рівень продемонструвала Ганна Рульова. Форвардиня оформила два дабл-дабли з 28 очок, 13 підбирань і 23 балів і 14 ребаундів. Нагадаємо, що у другому виїзному матчі серії вона вперше за 20 (на той момент) поєдинків у складі Франківська не змогла оформити дабл-дабл. В її активі було 10 підбирань і лише 4 набрані очки.

Тож, виходячи з усього цього, можна зробити висновок, що домашні арени для команд мають величезне значення. А доленосний п’ятий поєдинок пройде у Києві, вдома у Динамо.

Та ось що цікаво. Останній матч став для команд ювілейним очним у сезоні – десятим. У шести з них перемогу святкувало Динамо (три рази в регулярці, два в плей-оф, одну в Кубку України). Проте, чотири звитяги Франківська були надважливими – єдина вікторія в регулярці дозволила у підсумку вийти в плей-оф, впевнена перемога у другому матчі Кубка вивела команду в чвертьфінал, а програючи в бронзовій серії 0-2, франківчанки поновили паритет. Тож, це демонструє, що Франківськ вміє вигравати відповідальні матчі.

Динамо – Франківськ
13 квітня. П’ятий матч. 18:00
Київ. СК Педуніверситету

ФБУ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.