- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Підсумки сезону: Тепловик (Івано-Франківськ)

17 Грудня 2011 (00:10)
Для футболу Івано-Франківська 2011 рік видався складним та сповненим негативу. Судіть самі - виліт "Прикарпаття" до другої ліги, зникнення з футбольної карти одразу двох представників обласного центру в чемпіонаті Івано-Франківщини (Прикарпаття-2 та Ніка-Динамо). А на завершення, втрата "Тепловиком" золотих медалей чемпіонату області, які практично вже були в їхніх руках. От про підопічних Миколи Васильківа ми й поговоримо...
teplovyk"Тепловик" (Івано-Франківськ)
Стадіон: "Гірка" 2 400 місць (342 - індивідуальні пластикові сидіння)
Рік створення: 1998
Кольори клубу — малиново-чорні
Домашня арена з 2000 року — стадіон “Гірка”
Голова клубу — Рошнівський Володимир (з 2003)
Головний тренер — Васильків Микола ( з 2008)
Досягнення:
- Чемпіон області (2002),
- Володар кубка області (2003, 2004)
- Срібний призер (2003, 2005, 2006, 2010)
- Бронзовий призер (2000, 2004, 2009, 2011)
- Фіналіст Кубка областi (2010)
- Володар Суперкубка області (2003)
- Фіналіст Супeркубка області (2002,2004)
- Учасник розіграшу Кубка України серед аматорів (2004, 2011)
- Учасник аматорської першості України (2003)
- Володар Кубка Підгір’я (2003)
- Володар Кубка Федерації пам’яті М. Думанського (2006)
Кращий гравець: Андрій Нестерук.
 
Стартувавши в обласному чемпіонаті в 2000 році, франківці одразу увірвалися до числа кращих команд області. Бронзові медалі в дебютному сезоні - неабияке досягнення для такого молодого колективу. А в 2002 році "Тепловику" під керівництвом Василя Гуменяка, який сьогодні очолює тлумацьке "Придністров'я", вдалося здобути перше (і як показав час, єдине) золото обласного чемпіонату. Тоді до складу "тепловиків" тренер став залучати колишніх "прикарпатців", які з різних причин перестали виступати за провідну команду краю (С. Кривенький, Ю. Шулятицький, А. Редушко, З. Василів та інші). Надалі змінювалися тренери (Сергій Турянський, Ярослав Веляник, Микола Васильків), команда стабільно виступає на високому рівні, бореться за найвищі нагороди. За всю історію виступів в першій лізі "Тепловик" лише тричі фінішував за межами трійки призерів. Стабільність - ознаку класу? Можливо. Та повторити успіх 2002 року франківцям так і не вдалося досі.
В сезоні 2011 року команда стартувала чудово. Проводячи більшість матчів першого кола на рідному стадіоні, "Тепловик" впевнено очолив турнірну таблицю. Жахливу гру оборони вдавалося компенсовувати більш-менш вдалими діями півзахисту та нападу. Андрій Нестерук, який вже не перший сезон являється лідером та "палочкою-виручалочкою" "тепловиків", впевнено очолював бомбардирські перегони. Доки основні конкуренти вирішували якісь власні ігрові та кадрові проблеми, "Тепловик", як здавалося тоді, впевнено мчав до такого омріяного чемпіонства. Та знову не вдалося здобути золото. Цього разу франківці були, як ніколи, близькі до успіху. Швидко припинивши участь в обласному та всеукраїнському аматорському кубках, підопічні Миколи Васильківа сконцентрувались лише на чемпіонаті. За тур до фінішу "Тепловик" випереджав своїх найближчих конкурентів, самостійно вирішуючи "чемпіонське питання". 90 хвилин відділяли колектив від тріумфу. Було достатньо "лише" переграти на рідному стадіоні брошнівські "Кроно-Карпати". Та гості створили сенсацію, відстоявши нічию. В підсумку, "Тепловик" змушений був задовільнитися третім місцем та черговим комплектом "незолотих медалей".
А що далі? Для декількох колективів області це питання є актуальним. Таким же воно є і для команди, яка домашні матчі проводити на одному із найстаріших стадіонів області. Вже протягом тривалого часу ширяться чутки, що сезон 2011 року стане для "Тепловика" останнім в обласному чемпіонаті. Керівництво ТКЕ, ніби то, не має особливого бажання витрачати кошти на утримання футбольного клубу. Якщо це виявиться правдою, то розв'язка чемпіонату виявиться ще більш драматичною - втратили останній шанс здобути золото. 
Івано-Франківськ в такому випадку взагалі ризикує залишитися без представництва в обласному чемпіонстві. Хоча, ці футбольні змагання не викликають підвищений інтерес в обласному центрі.
А повертаючись до виступів "Тепловика" в 2011 року, можна сказати, що сезон видався нормальним та заслуговує на четвірку. Якби ж то вдалося уникнути тих короткочасових і таких невчасних провалів...
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.