- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

GOLDEN DRAGON CUP-2019 з Олімпійського виду спорту World Taekwondo

06 Листопада 2019 (15:30)

Нещодавно на Івано-Франківщині під патронатом мера міста Марцінківа Руслана Романовича відбувся 16-й Відкритий турнір "GOLDEN DRAGON CUP-2019" з Олімпійського виду спорту World Taekwondo.

В даних змаганнях прийняли участь 9 команд з різних міст України.
Команди-учасниці турніру:
з Івано-Франківщини:
1.С/К «Пантера» м. Івано-Франківськ;
2. Богородчанська дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Коломийська ДЮСШ ;
Та гості  турніру:
4.Спортсмени з столиці гумору м.Одеса С/К "Торнадо"
5. Щорічні учасники з Хмельницької обл.
6.Місто Нововолинськ с/к «Дінамікс»;
7.Вперше до нас завітали спортсмени Черніївської обл.;
8.Житомирська обл.
9. І звичайно господарі турніру Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №3 та Центр підготовки чемпіонів «Золотий Дракон»
Організатори Щиро дякують,Вам за те,що Ви завітали на нашу Прикарпатську землю і прийняли участь в спортивному святі!

Загалом 200 учасників виборювали бронзові, срібні і золоті медалі у 47 вагових і 5 вікових категорій.
Змагання пройшли на високому рівні про, що свідчать вельмишановні гості,які були присутні на офіційній частині відкриття змагань, яку проводив наш ведучий,співак, друг Олег Чигер.

Наші гості:
Директор департаменту молодіжної політики та спорту
Івано-Франківської міської ради Матешко Віталій Васильович та керівник відділу спорту Рудницький Денис Миколайович,керівник відокремленого підрозділу ГО «Федерації тхеквондо (ВТФ) України»
в Івано-Франківській області Корсак Олександр Михайлович та наш постійний меценат і партнер -голова тзов мжк експрес-24, депутат івано-франківської міської ради,Гречанюк Петро Дмитрович

Традиційно офіційну церемонію відкриття змагань розпочали під державний гімн України. На цю почесну місію були запрошені Подвійний Артур бронзовий призер Кубку України та цьогорічні переможці Чемпіонату України -Гринюк Ілля,Жолоб Тетяна та Белей Діана.Також цікавинкою було вручення всім чемпіонам пам'ятної дерев’яно-металевої плакетки а кращі спортсмени турніру отримали кубки
на згадку про наш турнір.

Загальнокомандні місця визначилися таким чином:
1-е загальнокомандне місце та головний кубок "Golden Dragon Cup-2019" залишається у господарів Івано-Франківських тхеквондистів вихованців ДЮСШ N3 ,які тренуються під керівництвом старшого тренера та організатора змагань Йосипіва Ігоря Ігоровича та тренерів-викладачів Гаврилаша Володимира Васильовича,Пилипенка Сергія Віталійовича,Несторка Романа Васильовича та тренера ЦПЧ «Золотий Дракон» Фента Михайла Володимировича, загалом 25 золотих нагород!
2-місце у Черніївської області
(8 золотих медалей)
3-місце в С/К "Пантера"
(5 золотих нагород)

Окрема подяка партнерам,спонсорам та меценатам за допомогу у проведенні турніру, Марцінківу Руслану Романовичу,директору департаменту молодіжної політики і спорту міської ради Матешку Віталію Васильовичу,начальнику відділу спорту Рудницькому Денису Миколайовичу,начальнику управління спорту ОДА Єклієвичу Оресту Євгеновичу,піцерії "Піратос" в лиці Мальованого Андрія,щиро дякуємо Наливайко Василю Васильовичу,Николаїву Петру Михайловичу,Непийводі
Васильовичу,агенстві нерухомості "Селеніт"Мартинцю Богдану Антоновичу та ресторан-театр "КАБУКІ",окрема подяка рекламній агенції "Друкарка", "Світ нагород" та підприємцям Маліщуку Дмитру і Копачевському Роману-торговельна марка "ARMADAPACK"

Щиро дякуємо за професійно виконану роботу охоронцям Черкасу Юрію та Черепасі Миколі,усім спортсменам,тренерам та батькам за допомогу у проведенні 16-ГО Відкритого турніру "Golden Dragon Cup-2019".

У неділю 27 листопада під керівництвом президента ГО ЦПЧ "Золотий Дракон" Йосипів Ігор Ігорович , відбулися навчально-тренувальні збори,по підготовці до Чемпіонату України з Олімпійського тхеквондо (ВТФ)
В яких прийняло участь 30 тхеквондистів а саме: Івано-Франківська вихованці ДЮСШ N3 тренери Volodymyr Havrylash та Фент Михайло і С/К "Торнадо" м.Одеса тренер- Игорь Дубиняк.

В ході підготовки  відбулася товариська зустріч між Івано-Франківськими тхекворндистами,вихованцями ДЮСШ N3 тренери,Йосипів Ігор,Гаврилаш Володимир та Фент Михайло тренер ГО ЦПЧ "Золотий Дракон" та С/К "Торнадо" м.Одеса тренер- Игорь Дубиняк Було цікаво.

Змагання WORLD TAEKWONDO
-TK-5 (5 на 5- стінка на стінку) між "Драконами м. Івано-Франківськ та С/К "Торнадо" м.Одеса!
З рахунком 85-42 переомогу святкували господарі-ГО Центр підготовки чемпіонів "Золотий Дракон"
ДРАКОН-ЧЕМПІОН

ФОТО

Ігор Йосипів, ГО ЦПЧ "Золотий Дракон".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.