- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Дмитро Руденко втілює проекти в життя

05 Лютого 2021 (15:17)
В рамках національного проекту по впровадженню дзюдо в заклади середньої освіти у Католицькому ліцеї св. Василія Великого Івано-Франківської Архієпархії УГК в м. Івано-Франківську відбулося відкриття секції з дзюдо.

На зустрічі з керівництвом було презентовано навчальний посібник з дзюдо для закладів середньої освіти за яким буде відбуватися методика викладання дзюдо. Відкриття секції сприятиме популяризації дзюдо серед учнівської молоді, формування у них культури здорового способу життя та розвитку успішної особистості.

До заходу долучився президент Федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитро Руденко, віцепрезидент Роман Білошапка, виконавчий директор Сергій Курилюк, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін та адміністратор Католицького ліцею св. Василія Великого о. Маркіян Букатчук.

Під час заходу голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін нагородив Подякою «За внесок у розвиток олімпійського руху» президента федерації дзюдо Івано-Франківська Дмитра Руденка та побажав не зупинятися на досягнутому!

У свою чергу Дмитро Руденко вручив цінні подарунки із логотипом Федерації дзюдо Івано-Франківська Мирославу Карабіну та о. Маркіяну Букатчуку.

Федерація дзюдо Івано-Франківська планує не зупинятися на досягнутому та популяризувати цей вид спорту серед молоді!

Йде набір у групу, в якій тренування буде проводити - Майстер спорту України, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Мальона Світлана Богданівна. Записатись в групу можна за телефоном - +380662671807.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.