- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Таеквон-До І.Т.Ф: в Івано-Франківську відбулась планова атестація на пояси

26 Травня 2021 (00:53)

22 травня у спортивному комплексі ФОК за адресою: вул. Симоненка 13 відбулась планова атестація на кольорові пояси ГО Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф..

Напередодні іспиту на протязі тижня у різних спортивних залах осередку відбувались атестаційно-технічні семінари у яких взяли участь 140 учасників з Івано-Франківської об'єднаної територіальної громади та області. У ході семінарів допуск до здачі атестації на кольорові пояси отримали 111 спортсменів. У Таеквон-До існує 10 кольорових поясів (куп) і 9 чорних поясів (дан).

Атестації на кольорові пояси відбуваються 2 рази на рік у травні і грудні. Іспити на чорні пояси відбуваються 1 раз на рік. Атестацію приймала регіональна екзаменаційна комісія Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф. у складі: Голова комісії: Данищук Андрій Сергійович, міжнародний інструктор, володар чорного поясу IV дану, дворазовий чемпіон Європи з Таеквон-До. Члени комісії: Данищук Сергій Юрійович володар чорного поясу ІV дану; Качкан Володимир Мирославович володар чорного поясу ІІ дану; Мовчан Денис Іванович володар чорного поясу ІІ дану; Іванійчук Василь Васильович володар чорного поясу ІІ дану; Манюх Олексій Юрійович володар чорного поясу ІІ дану.

Також на атестацію завітав депутат Івано-Франківської міської ради Строїч Андрії Петрович, який завжди активно пропагує розвиток спорту у місті Івано-Франківську в тому числі і Таеквон-До. У ході іспиту спортсмени продемонстрували високий рівень фізичної та теоретичної підготовки. Успішно атестувались - 111 учасників. Всі спортсмени тренуються під керівництвом тренерів: Данищука Андрія Сергійовича, міжнародного інструктора, чорний пояс IV дан, Данищука Сергія Юрійовича, чорний пояс ІV дан, Качкана Володимира Мирославовича, чорний пояс ІІ дан, Парфана Тараса Віталійович, чорний пояс ІІ дан, Мовчана Дениса Івановича, чорний пояс ІІ дан, Іванійчука Василя Васильовича, чорний пояс ІІ дан; Манюха Олексія Юрійовича, чорний пояс ІІ дан.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.