- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Трансфери: Богдан Оринчак може змінити клубну прописку

20 Січня 2020 (20:00)

"Прикарпаття" взяло на збори до Яремчі чотирьох "молодих", Микола Квасний близький до переходу в "Інгулець", а Богдан Оринчак відправився на перегляд до лідера Першої ліги - оглядаємо найгарячіші трансферні новини Івано-Франківщини за минулий тиждень.

Дайджест тижня (13-20 січня):

 • Сьогодні першолігове "Прикарпаття" вирушило на перший навчально-тренувальний збір до Яремчі. Окрім раніше анонсовах гравців юніорського складу команди (Романа Сердюка, Владислава Феліповича та Олега Павлюка) на зборах працюватиме і один з лідерів "Ніки" U-19 Володимир Коржак.
 • Натомість стало відомо, що півзахисник "Прикарпаття" Ярослав Конкольняк отримав статус вільного агента і близький до підписання угоди з луцькою "Волинню", тоді як Богдан Оринчак спробує закріпитись у таборі львівського "Руху".
 • Бразильський нападник "Калуша" Габріель після завершення терміну оренди, як і очікувалось, повернувся до вже згаданого "Руху", якому й належать права на футболіста.
 • Роман Григорчук після відходу з поста головного тренера "Астани" веде перемовини з Федерацією футболу Азербайджану і може очолити збірну цієї країни.
 • Захисник Микола Квасний продовжує пошуки нового клубу і наразі перебуває у розташуванні першолігового "Інгульця".
 • Досвідчений оборонець Віктор Данищук, в якого завершився контракт з командою майстрів, працюватиме в аматорському "Прикарпатті-Тепловику", де увійде до тренерського штабу і виконуватиме функції граючого тренера.

Це третя редакція нашої Великої таблиці переходів зими-2020. Друга редакція тут -> http://sport.if.ua/football/23379.html.

Таблиця переходів (зима-2020):

Гравець
Попередній клуб
Новий клуб
 В. Стеф'юк (в), В. Яневич (з), В. Данищук (з),
 П. Ковальчук (з), Я. Конкольняк (з),
 В. Боришкевич (п), О. Солдатенко (п),
 І. Худобяк (н)
 "Прикарпаття"  вільні агенти 
 А. Редушко (тренер), Р. Сердюк (в),
 В. Феліпович (з), О. Павлюк (п)
 "Прикарпаття" U-19
 "Прикарпаття"
 В. Коржак (з)
 "Ніка" U-19 "Прикарпаття"
 Габріель (н, Бразилія)
 ФК "Калуш" (п/о)
 "Рух" Львів
 В. Адамюк (з) ПФК "Львів"
 СК "Дніпро-1" Дніпро
 Т. Саків (з) "Ворскла" Полтава  виставлений на
 трансфер

 В. Данищук (тренер/з)
 "Прикарпаття" (в/а)
 "Прикарпаття-
 Тепловик"
 Р. Григорчук (гол. тренер) "Астана" Нур-Султан,
 Казахстан (в/а)
 Збірна Азербайджану
 М. Квасний (з) ПФК "Львів" (в/а)
 "Інгулець" Петрове
 Я. Конкольняк (з) "Прикарпаття" (в/а) "Волинь" Луцьк
 Б. Оринчак (п) "Прикарпаття  "Рух" Львів


Примітки. Жирним виділено офіційно підтверджені переходи. Курсивом можливі переходи або гравець перебуває на перегляді. Синім виділено нові переходи. У дужках вказано амплуа футболіста, а також статус переходу з попереднього клубу (в/а - вільний агент, п/о - повернення з оренди, в/о - відправлення в оренду).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.