- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Енергетик" - переможець групи Б "Кубку Підгір'я"

04 Березня 2010 (12:33)
На "Кубку Підгір'я" визначився переможець групи Б. Ним прогнозовано став бурштинський "Енергетик", котрий у середу в Старому Лисці переграв "Яспіль" з рахунком 2:1 і став недосяжним для переслідувачів.

Два матчі групи А завершились внічию. На запасному полі стадіону "Рух" у грі аутсайдерів "Бескид" і "Чорногора-Ніка" переможця так і не виявили 0:0. В Делятині "Карпати" та "Княгинин" також розійшлися миром 1:1.

У четвер відбудуться останні поєдинки групового етапу "Кубка Підгір'я". У матчі "Карпати" і "Прикарпаття" визначать переможця групи А, причому івано-франківців влаштовує нічия. Володарю аматорського Кубку України, чемпіону та володар Кубку області потрібна тільки перемога. Гра відбудеться в Старому Лисці. Початок о 13:00.

"Бескид" намагатиметься взяти очки у матчі із "Княгинином". Цей поєдинок пройде в Івано-Франківську на запасному полі стадіону "Рух" (поч. 13:00). "Енергетик-Галичина-2" у разі перемоги над "Ясполем", який не набрав ще жодного очка, завершить груповий етап на другому місці групи Б (Старий Лисець, 15:00).

 
 
Група А
1. "Прикарпаття" 3 3 0 0 10-2 9
2. "Карпати" 3 2 1 0 5-2 7
3. "Княгинин" 3 1 1 1 3-3 4
4. "Чорногора-Ніка" 4 0 1 3 0-4 1
5. "Бескид" 3 0 1 2 1-9 1

Група Б
1. "Енергетик" 4 3 1 0 7-2 10
2. "Тепловик" 4 2 1 1 4-2 7
3. "Енергетик-Галичина-2" 3 2 0 1 5-5 6
4. "Буковина" 4 1 0 3 6-7 3
5. "Яспіль" 3 0 0 3 3-9 0
 
 
 
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.