- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь Француз і Роман Кузьмин - у символічній збірній 29-го туру Першої ліги!

09 Серпня 2020 (11:40)

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2019/20. Після домашньої перемоги над "Черкащиною" (4:1) до числа найкращих потрапили одразу двох гравців івано-франківської команди - центральний захисник Василь Француз та лівий півзахисник Роман Кузьмин. Відзначимо, що в активі Кузьмина дві результативні передачі, а Француз відзначився забитим м'ячем у ворота черкащан - як раз після навісу Романа з кутового.

Приємно, що це не перша поява цих гравців Команди рідного краю у збірних туру Першої ліги 2019/20. Зокрема, цього сезону Василь Француз вже вчетверте потрапляє до одинадцятки кращих: центрбек був у збірній 1-го, 12-го і 23-го турів чемпіонату, а Роман Кузьмин входив до збірної 8-го туру за версією Sport Arena.

Символічна збірна 29-го туру Першої ліги:

Воротар - Ярослав Котляров (Металург)

Захисники:

правий захисник - Максим Жичиков (Минай)

центральний захисник - Василь Француз (Прикарпаття) Літнє догравання принесло небагато позитивних емоцій івано-франківській команді, проте в очних матчах проти «колег» із нижньої частини таблиці Прикарпаття діє винятково ефективно. Розгромна перемога над аутсайдером Черкащиною виявилася переконливою - захист із Французом у лінії не дав суперникам особливо розгулятися в карному майданчику (гол гостей - наслідок дальнього удару й невдалої гри воротаря), а сам Василь забив важливий другий м’яч з підключення на кутовий.

центральний захисник - Ігор Курило (Агробізнес)

лівий захисник - Іван Цюпа (Волинь)

Півзахисники:

правий півзахисник - Денис Кожанов (Волинь)

центральний півзахисник - Артур Рябов (Волинь)

атакувальний півзахисник - Олег Слободян (Оболонь-Бровар)

лівий півзахисник - Роман Кузьмин (Прикарпаття) Один із лідерів середньої лінії Команди рідного краю безпосередньо причетний до розгромної перемоги над Черкащиною. Аутсайдери витримали перший тайм, але вже на початку другого м’який навіс Кузьмина з лівого флангу зрізав у власні ворота Цурупін. Пізніше кутовий від протилежного прапорця, виконаний Романом, перетворив на другий гол Француз. Кузьмин і сам загрожував чужим воротам, активно брав участь у комбінаціях і виконав чимало подач.

Нападники:

нападник - Гутті (Оболонь-Бровар)

нападник - Станіслав Куліш (Волинь)

Тренер туру - Олександр Чижевський (Агробізнес)

Найкращий молодий гравець туру - Рустам Ахмедзаде (Минай)

Джокер туру - Гутті (Оболонь-Бровар)

Гол туру - Олег Слободян (Оболонь-Бровар - Металіст 1925)

Герой туру - Артур Рябов (Волинь)

SportArena

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.