- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Роман Григорчук: Ми за будь-якого результату не планували прощатись

29 Листопада 2020 (12:03)

Після матчу з «Мінськом» (4:2) наставник «Шахтаря» Роман Григорчук прокоментував довгоочікуване чемпіонство і висловив бажання повернутися в Україну.

«У грі присутня драма. Ми двічі по ходу матчу програвали і змогли вирвати перемогу. На останніх хвилинах ми забили. У напруженій грі ми змогли здобути перемогу і це дуже здорово. Радість була просто неймовірна.

15 років цей клуб не вигравав золоті медалі. Люди зачекалися. Для всіх уболівальників і керівництва це була довгоочікувана перемога. Слава богу, що ми її здобули. Дуже і дуже багато людей сьогодні в Солігорську щасливі.

Була серйозна боротьба за перше місце: п'ять-шість команд боролися за золоті медалі. Через це було цікаво і складно.

Ми поспілкуємося з Вернидубом. У такі моменти потрібно спокійно зателефонувати і поговорити. Нам є що сказати один одному. Така телефонна розмова обов'язково відбудеться.

Я мрію повернутися в Україну і виграти з командою чемпіонство, а також хочу потрапити з командою в групу Ліги чемпіонів», - сказав Григорчук.

Футбол 1/2/3

- Все чудово. Я щасливий, ми всі щасливі, я вітаю всіх людей, які хотіли цієї перемоги. Я щасливий, тому що вдалося допомогти тим людям, які давно заслужили. Багато років роблять для цього чемпіонства все, і вони його отримали, це неймовірно. Це величезний імпульс для подальшого розвитку. Тут всі розумні люди керівники, всі прекрасно розуміють, у них великі цілі.

Вони розуміють, що нам потрібно не піддатися ніяким емоціям. Нам потрібно тверезо все оцінити, нам потрібно зробити цілий ряд кроків, щоб влітку в єврокубках бути здатними довго там затриматися.

- Ви залишаєтеся в команді?

- Ми за будь-якого результату не планували розлучатися, я не планував йти, тому що у нас була домовленість і контрактні зобов'язання на півтора року, тобто на цю частину чемпіонату і на наступний сезон. Так що все за планом йде в цьому відношенні.

- Чому не вдалося обіграти «Мінськ» впевнено?

- Так задавати питання не слід. Тому що я прекрасно вивчив чемпіонат Білорусі, ми все можемо пишатися цим чемпіонатом. Шість команд боролися за чемпіонство в цьому році. Це серйозний показник.

Будь-яка команда з будь-якого місця здатна дати бій тим командам, які нагорі, і я скажу більше, що більшість команд досить впізнавані. Видно роботу тренерів, видно особливий стиль команд, немає явних фаворитів. У будь-якій грі може бути по-різному, підтверджень тут десятки.

І сьогоднішня гра, ви бачили, що було. Ми не розраховували на якусь легку гру, ми розраховували на важку гру. Так воно і вийшло, але ми просто горді тим, що в такій складній ситуації ми все-таки змогли здобути перемогу. Це дорогого коштує.

Я впевнений, що, здобувши цю перемогу, наші хлопці, наші футболісти, багатьох це буде стосуватися, здобувши перемогу в такій ситуації, переламавши гру, вони стали набагато сильнішими, набагато, - сказав Григорчук.

Пресбол

 
Коментарі
29. 11 .2020 (20:15) УРАГАН СУПЕРФАН
Роман Григорчук продовжує покращувати свою статистику за кордоном. Роман Григорчук в останньому турі чемпіонату Білорусі привів Шахтар Солігорськ до золотих медалей. Таким чином для 55-річного фахівця це вже третя країна, де він стає чемпіоном у статусі головного тренера команди, що не вдавалось ще жодному українському наставнику, повідомляє ua-football. Раніше Григорчук перемагав з Вентспілсом у чемпіонаті Латвії (2006, 2007, 2008 роки), а також тріумфував у казахській першості з Астаною (2019). Нагадаємо, Роман Григорчук очолив Шахтар Солігорськ у вересні після звільнення Юрія Вернидуба.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.