- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Трансфери: кадрова революція в "Карпатах"

11 Січня 2021 (20:00)

Галицькі "Карпати" розпрощались одразу з десятьма виконавцями і вагомий десант прикарпатських вільних агентів - про це і не тільки розповідаємо в огляді трансферних новин зимового міжсезоння.

Дайджест тижня (1-10 січня):

 • На початку січня "Прикарпаття" офіційно повідомило, що не буде продовжувати контракт з 33-річним оборонцем Романом Бочкуром. Також поки не відома доля півзахинсика Василя Дербаха, в якого завершився контракт з клубом.
 • Натомість в іншому професіональному клубі Івано-Франківщини очікує кадрова революція - галицькі "Карпати" взимку попрощались з десятьма (!) футболістами та серйозно націлені на підвищення у класі.
 • У прикарпатського голеадора Романа Дебелка завершився термін дії угоди з ФК "Рига", тож гравець наразі у пошуках нового місця роботи і, за твердженнями білоруських ЗМІ, веде перемовини з чемпіоном країни солігорським "Шахтьором".
 • В пошуках нового клубу і оборонці Святослав Лаврук та Володимир Сениця, які восени захищали кольори друголігового "Епіцентру" з Дунаївців і яким взимку було надано статус вільних агентів.
 • Як стало відомо SPORT.IF.UA, близький до зміни клубу і оборонець Вадим Червак, який восени захищав кольори молодіжного складу чеської "Спарти". Наразі футболістом цікавиться клуб чеської Фортуни Ліги ФК "Тепліце".

Таблиця переходів (зима-2021):

Гравець
Попередній клуб
Новий клуб
 Р. Бочкур (з) "Прикарпаття"  вільний агент
 В. Дербах (п)  "Прикарпаття"  вільний агент
 А. Бендер (в), В. Заваляк (з), А. Орнат (з),
 Т. Томин (з), Б. Кримінський (з), В. Садоха (п),
 
М. Козак (п), О. Антошик (п), Ю. Верещак (п),
 Є. Сєдов (п)
 "Карпати" Галич  вільні агенти
 Р. Лях (н), О. Сич (н) "Карпати" Галич (п/о)  "Рух" Львів
 В. Сениця (з), С. Лаврук (з) "Епіцентр" Дунаївці вільні агенти
 В. Червак (з)
 "Спарта Б" Прага, Чехія
 ФК "Тепліце" Чехія
 Р. Дебелко (н) ФК "Рига" Латвія (в/а)
 "Шахтьор" Солігорськ,
 Білорусь


Примітки. Жирним виділено офіційно підтверджені переходи. Курсивом можливі переходи або гравець перебуває на перегляді. Синім виділено нові переходи. У дужках вказано амплуа футболіста, а також статус переходу з попереднього клубу (в/а - вільний агент, п/о - повернення з оренди, в/о - відправлення в оренду).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.