- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Карпати" підписали Ігоря Нагорного

16 Лютого 2021 (12:52)

Галицько-бурштинські "Карпати" повідомляють про ще одного новачка. "Зелено-білі" домовились про співпрацю з екс-гравецем "Буковини" Ігорем Нагорним.

Довідка:

Ігор Олексі́йович Наго́рний (нар. 22 травня 1995, Ленінське, Черкаська область, Україна) — український футболіст, захисник. Футболом почав займатися в місті Черкаси, потім переїхав до Полтави, де грав за команду «Молодь» у ДЮФЛ. У 2011 році перебрався до Києва і продовжив грати в ДЮФЛ, виступаючи за ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Після завершення навчання, улітку 2012 року, став гравцем юнацького складу «Динамо» U-19. Із сезону 2013/14 став залучатись до матчів молодіжної команди U-21, в якій згодом став і капітаном команди. Усього за три роки захисник провів 23 матчі в юнацькій і 38 матчів у молодіжній команді «Динамо». Улітку 2015 року Нагорний був заявлений за другу динамівську команду, що грала в Першій лізі. У професіональних змаганнях дебютував 26 березня 2016 року в домашньому матчі проти «Нафтовика-Укрнафти». Наприкінці жовтня 2016 року став гравцем друголігового клубу «Арсенал-Київщина», в складі якого зіграв 20 матчів у всіх турнірах та відзначився 3 голами. З 2017 року виступав за польські напівпрофесійні клуби із третьої та четвертої ліги. У серпні 2020 року підписав контракт з чернівецьким футбольним клубом «Буковина», за котрий зіграв 7 матчів і відзначився одним голом.

Досягнення:

Переможець юнацької першості України: 2012/13, Срібний призер молодіжної першості України: 2014/15.

Гравець виступатиме у "Карпатах" під номером 11. До слова, відомі також номери, під якими виступатимуть інші новачки: Віктор Хомченко -7, а Вадим Страшкевич - 10.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.