- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Книга Ігоря Костюка "Нотатки на полях" серед найкращих на Прикарпатті

23 Лютого 2021 (18:58)

16 лютого в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсу "Краща книга Прикарпаття 2020", ініційоване Товариством письменників і журналістів ім. І. Франка за підтримки Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України та управління культури національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

До урочистого дійства долучилися відомі письменники, краєзнавці, історики та просто небайдужі читачі. Із вітальним словом виступив поет, прозаїк, заступник голови Національної спілки письменників України Ярослав Ткачівський, який привітав лауреатів із почесними відзнаками. Модерували дійство голова Товариства письменників і журналістів ім. І. Франка, літературний критик та есеїст Євген Баран; голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, заслужений працівник освіти України, громадський діяч Михайло Косило та заступниця начальника управління культури національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Мирослава Корнелюк.

Вибрати переможців конкурсу серед значної кількості різноманітної і різножанрової літератури членам журі було нелегко, тому вирішили розширити звичні номінації і нагородити 16 лауреатів.

У номінації "Публіцистика" кращим став Ігор Костюк із книгою "Нотатки на полях". За зізнанням самого автора все розпочиналося досить давно і якраз із нотаток. Пізніше ці спостереження, враження, думки оформилися у щось більше і, як це часто трапляється, вийшли за межі власне просто нотаток. Хоча пам'ять про них зберіглась у назві збірки, що вважаємо є цілком справедливим.

Словесні образи футбольних команд і тренерів, гравців і керівників клубів, а усіх їх тут понад півсотні, складають калейдоскоп і чин Прикарпатського футболу за період від початку 2000-х і до дня сьогоднішнього. Під майстерним пером Ігоря Васильовича неначе оживає історія часу, в якому черес есе, нариси, інтерв'ю тощо, в усій красі постає одвічна магія гри мільйонів у датах та подіях, епізодах та поєдинках, що передають дух, атмосферу, нерв, емоційність футбольних протистоянь.

Закономірно, що у епіцентрі і баталій, і публікацій, завжди перебувають їх головні герої – незмінні творці футбольного дійства, істинні достойники, люди з направду футбольними серцями. Книга стане прекрасним подарунком усім причетникам та любителям копаного м'яча.

Автор висловлює щиру вдячність міському голові Руслану Марцінківу, за сприяння та за підтримку якого побачила світ книга. На слова подяки також заслуговують всі, хто долучився до виходу видання, хто вірив у журналіста, підтримував його, зрештою надихав. Особлива вдячність від автора героям його публікацій. Це повністю їхня заслуга, вважає Ігор Васильович, що все відображене у книзі вдалося втілити у достоту цікаві та пізнавальні матеріали.

Даруйте, все ж… нотатки.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.