- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Спаринги: «Карпати» - «Прикарпаття» - 2:0, «Юність» - «Прикарпаття» - 1:1

27 Лютого 2021 (19:49)

В рамках підготовки до весняної частини сезону 27 лютого "Прикарпаття" провело одразу два контрольні поєдинки. Підопічні Руслана Мостового вирушили до Львова, де зіграли з любительськими командами - учасниками цьогорічного чемпіонату України серед аматорів. Матчі відбулися на стадіоні зі штучним покриттям "Школяр".

У першому суботньому спарингу івано-франківці поступилися "Карпатам", які очолює Андрій Тлумак. Обидва голи були забиті до перерви: на 29-й хвилині Малецький відкрив рахунок, а наприкінці тайму гості пропустили вдруге після удару Богача. У підсумку, 2:0 перемога львівських аматорів.

Контрольний матч
«Карпати» (Львів) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 2:0 (2:0)
Голи: Малецький (26), Богач (40)

Згодом вже іншим складом "Прикарпаття" протистояло триразовому чемпіону Львівщини і нинішньому лідеру Групи 1 чемпіонату ААФУ - "Юності" з Верхньої/Нижньої Білки. Вже на 9-й хвилині Панасюк реалізував 11-метровий і відкрив лік забитим м'ячам. До перерви гості мали кілька нагод відзначитись, але це їм вдалось зробити лише на початку другого тайму. На 49-й хвилині Пархуць зрівняв рахунок, після чого більше забитих м'ячів не було - 1:1.

Контрольний матч
«Юність» (Верхня/Нижня Білка) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 1:1 (1:0)
Голи: Панасюк (9, пен.) - Пархуць (49)

Наступного тижня тренерський штаб "Прикарпаття" запланував ще кілька контрольних матчів, однак суперники, місце проведення і час початку матчів поки погоджуються.

МФК "Прикарпаття"

 
Коментарі
1. 3 .2021 (15:12) Kristo
Вражаючи результати!

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.