- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Процес реорганізації районних асоціацій футболу триває

28 Лютого 2021 (14:49)

У період 24-25 лютого за участі представників комісії ГС "ІФАФ" з реорганізації районних (міських) федерацій футболу області відбулись засідання Виконавчих комітетів Тисменицької, Коломийської, Долинської районних федерацій футболу, а також Болехівської, Коломийської та Калуської міських федерацій футболу.

Основним питанням порядку денного, яке було запропоновано присутнім на вказаних вище заходах, була участь делегатів від відповідних районних (міських) федерацій в Установчих зборах майбутніх новостворених районних асоціацій футболу.

Зокрема, члени Виконкому Калуської МФФ, Болехівської МФФ та Долинської РФФ прийняли рішення виступити засновниками Калуської районної асоціації футболу та обрали делегатів для участі в Установчих зборах. Також на засіданнях Болехівської МФФ та Калуської МФФ було підтримано рішення висунути кандидатуру Михайла Овчара на посаду голови Калуської районної асоціації футболу.

Рішення про участь в Установчих зборах Коломийської районної асоціації футболу було прийняте на засіданнях Виконавчих комітетів Коломийської районної та Коломийської міської федерацій футболу. На цих же засіданнях було прийняте рішення про висунення кандидатури Тараса Яворського на посаду голови Коломийської районної асоціації футболу.

На засіданні Виконкому Тисменицької РФФ присутні проголосували за рішення виступити засновником Івано-Франківської районної асоціації футболу та обрали делегатів від своєї організації для участі в Установчих зборах Івано-Франківської РАФ, а також підтримали кандидатуру Віталія Федоріва на посаду голови Івано-Франківської районної асоціації футболу.

Перед засіданнями Виконкому вищевказаних районних (міських) федерацій футболу медалі "За заслуги" Івано-Франківської обласної асоціації футболу за значний внесок в розвиток футболу на Івано-Франківщині були вручені наступним особам:

 • Володимир Мандрик (Калуська МФФ);
 • Остап’як Остап (Тисменицька РФФ);
 • Кляшторний Анатолій (Коломийська МФФ);
 • Ткач Анатолій (Болехівська МФФ);
 • Гнатюк Олександр (Коломийська РФФ).
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.