- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок області: анонс матчів 1/4 фіналу (+ конкурс прогнозів та онлайн)

07 Квітня 2021 (13:39)

Сьогодні на нас очікують три матчі обласного кубка. Вже на стадії 1/4 фіналу маємо цікаві протистояння.

Кубок області. 1/4 фіналу. 7 квітня. 16:00
Ураган (Черніїв) - Покуття (Коломия) - стадіон "Хет-Трик Арена" (Івано-Франківськ)
Юність (Верхня) - Сокільське (Тюдів)
Карпати (Кути) - Карпати (Брошнів-Осада)

ОНЛАЙН матчів

Суддівські призначення

Конкурс прогнозів

На роль центрального претендує протистояння на Хет-Трик Арені. Команди, які зимували на найвищих позиціях в обласному чемпіонаті, вже на цій стадії змагань зустрінуться між собою. Та за час зимової паузи коломияни суттєво оновили свій склад, омолодивши його. Зроблено акцент на місцеву молодь. Підопічним Корнути вдалося пройти до чвертьфіналу, а протистоятиме зараз колектив, який по підбору виконавців міг би змагатися на професійному рівні. Зрозуміло, що "Ураган" - фаворит двобою. Але в неділю команда з передмістя Івано-Франківська теж була фаворитом в грі чемпіонату. Здобути тоді перемогу в двобої із середняком змагань не вдалося. Також слід враховувати, що кубкова стадія складається з однієї гри. І більш вежливішим буде правильне налаштування на гру. Побачимо на скільки молодь зможе протистояти досвіду.

Без пяти хвилин переможець обласної першості прийме міцного середняка першої ліги. Тюдівці дуже вдало, як для новачка, проводять поточний сезон. 5-те місце та відставання від лідера лише в шість очок дозволяють мріяти про місце в призерах чемпіонату. "Юність", яку вже в наступному сезоні напевно слід очікувати в першій лізі, на голову сильніша за інші команди першості, спокійно долає туррніну дистанцію. Чи вдасться до перемоги в першості додати успішний виступ в кубку, зрозуміємо вже сьогодні. "Сокільське" стане першим серйозним опонентом команди з Верхнянської ОТГ в обласному кубку.

Не менш цікавим обіцяє бути карпатівська дуель в Кутах.  Господарі поля йдуть другими в обласній першості, мають всі шанси зберегти за собою цю позицію до фінішу змагань. Брошнівці не особливо успішно грають в чемпіонаті - лише 7-ме місце. Але до кінця змагань є ще час виправити ситуацію. В кубку справи поки що йдуть краще. Команда, яка є діючим володарем трофей, вийшла до чвертьфіналу. Шанси пройти до півфіналу також є.

Ще один матч 1/4 фіналу відбудеться за тиждень - "Ніка-Вовчинець" прийматиме долинський "Нафтовик".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.