- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Франківчанки зіграли перший матч цього року

18 Квітня 2021 (16:16)

Франківські футболістки пізніше всіх зіграли свій перший матч цієї весни.

Приймала наша команда ковалівський "Колос", який невпинно набирає обертів перед підвищенням у класі і є боєздатним готовим колективом для "вишки".

Зі старту гри гості на всіх потужностях полетіли вперед, розганяючи більшість своїх атак флангами. Довго запрягати не довелось і вже на восьмій хвилині відбулось перше взяття воріт. Після розіграшу кутового удар Мар'яни Іванишин прийняла перекладина, першою на добиванні виявилась Олеся Маліновська. Представниці Київщини спокійно контролювали гру, однак третина їх атак завершувалась офсайдами. На 20-ій хвилині м'яч вдруге побував за спиною Анастасії Василишин. Кмітливішою за всіх у штрафній виявилась Анна Каверзіна, яка забила вже свій 14-ий гол і є кращим бомбардиром змагань. Перед самою перервою ігровий снаряд втретє побував у сітці - дубль оформила Маліновська.

По завершенні першої половини гри було зрозуміло, що хорошим результатом для "Прикарпаття" стане хоч один забитий м'яч. Другий тайм господарки були вже впевненішими і провели більше атак. Рішуче налаштована відзначитись у рідному місті була Мар'яна Іванишин, що вона й зробила на 49-ій хвилині. Більше як півгодини гра йшла спокійно, тренери проводили заміни та вносили зміни у тактичні схеми своїх колективів. У господарок добре увійшла в гру Анна-Вікторія Краснова, яка була активною як в захисті, так і добре проривалась бровкою при атаках. В кінці гри про себе заявила ще Ірина Майбородіна, яка після серії відскоків між захисницями франківчанок вдало впіймала м'яч на ногу і видала свою фірмову пушку, встановивши підсумкові 5:0.

Після цієї гри "Колос" наздоганяє лідируючий київський "Атекс" (обоє по 24 очка), а "Прикарпаття-ДЮСШ №3" з дев'ятьма пунктами розміщується на п'ятій позиції.

ФОТО

Чемпіонат України серед жіночих команд. Перша ліга. 11 тур
17 квітня 2021 року, 12:00, Івано-Франківськ, стадіон "Рух"
ЖФК "Прикарпаття-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) - "Колос" (Ковалівка) 0:5 (0:3)
Голи: Маліновська, 8, 45+1, Каврзіна, 20, Іванишин, 49, Майбородіна, 89

Головний арбітр: Інна Вакулко (Рівненська обл.)

Попередження: Маліновська, 45+1

"Прикарпаття-ДЮСШ-3": Василишин, Нагорняк, Гошій, Миньо Д. (Краснова, 62), Кравчук, Кузьмин, Бакай (Пилипенко,89), Лукавська, Маснюк, Присяжнюк (Миньо Б. 90+3), Козаченко (Дідійчук, 90+3). Запасні: Тимус, Єригіна. Тренер: Іван Олійник.

"Колос": Лакуста, Ткаченко (Краснобородько, 55), Давиденко, Ковальчук Н., Лєбєдєва, Ковальчук Ю., Майбородіна, Маліновська (Щур, 63), Каверзіна (Рудь, 63), Іванишин, Дружченко (Бенедік, 50). Запасні: Славич. Тренер: Людмила Покотило.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.