- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перша ліга. 23 тур. «Нива» - «Прикарпаття» - 2:1

24 Квітня 2021 (22:08)

Тернопільська "Нива" здорово налаштувалася на вирішальний поєдинок в боротьбі за виживання. При рівності очок з "Прикарпаттям" перемога дозволила б підопічним Ігоря Климовського отримати важливу перевагу. Сам головний тренер за станом здоров'я поки що не може бути присутнім на лаві запасних. Проте, його підопічні демонструють хорошу якість футболу, яка, правда, не завжди приносить позитивний результат.

У першому таймі же звітної зустрічі вдалося "Ниві" відкрити рахунок. Гатала і Різник розіграли комбінацію на лівому фланзі, пішов простріл на другий темп й Ігор Семенина потужним ударом розстріляв сітку під поперечиною воріт - 1:0. Здорово комбінували номінальні господарі і після перерви, щоправда в середині другого тайму пропустили. Після подачі кутового Роман Барчук виграв "другий поверх" і головою відправив м'яча до сітки - 1:1.

Нічия вже влаштовувала гостей, тому "Нива" кинулася виривати перемогу. Це призвело до гри на зустрічних курсах в подальшому і цікавої для нейтрального глядача кінцівки поєдинку. І все ж "Ниві" вдалося вирвати таку бажану вікторію, причому забити в стилі, в якому "Прикарпаття" рахунок зрівнювало, а саме після подачі кутового. Ігор Семенина до голу додав ще й результативну передачу, адже саме він навісив на Андрія Кисленка, який увігнав м'яч у сітку, скориставшись нерішучістю Новака - 2:1. Здалося, що голкіпер гостей міг би й зіграти на виході в цьому епізоді.

Тернополянам вдалося перервати серію з семи поразок поспіль першою перемогою в 2021-му році. Причому надважливою перемогою, над прямим конкурентом. "Нива" не лише перервала свою невтішну серію з семи поспіль поразок, а обійшла "Прикарпаття" у турнірній таблиці, опустивши івано-франківців на передостаннє 15-е місце.

UA-Футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. 23 тур
24 квітня 2021 року. 15:00. Львів, стадіон "СКІФ". +11 С
«Нива» (Тернопіль) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 2:1 (1:0)
Голи: Семенина (36), Кисленко (80) - Барчук (65)

Нива: Механів, Хруставка, Вовченко, Демчук, Скакун, Мороз, Проців (Кобеля, 90+3), Гатала (Граматік, 69), Семенина, Різник (Бідний, 70), Кисленко. Прикарпаття: Новак, Кузьмин, Мелінишин, Француз, Януш (Борисевич, 3), Курко, Геник, Сондей, Семотюк (Воробчак, 46), Волошинович (Хома, 74), Барчук.

Попередження: Різник (13), Мороз (67), Граматік (73), Вовченко (76) - Семотюк (12), Волошинович (72)

Арбітр: С.Лапко (Львів)
Асистенти арбітра: Б.Хімич (Київ), А.Бахметьєв (Харків)
4-й арбітр: О.Кальонов (Львів)
Спостерігач арбітражу: О.Шамич (Київ)
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.