- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Нива» - «Прикарпаття» - 2:1. Післямова

25 Квітня 2021 (00:57)

Після "матчу за 6 очок" між командами Тернополя та Івано-Франківська своїми враженнями від поєдинку поділилися головний тренер "Прикарпаття" Руслан Мостовий та асистент головного тренера "Ниви" Руслан Уманець.

          

 
Коментарі
25. 4 .2021 (11:35) Luchano Pavarotty
Цей склад спокійно може боротись за 10 першої ліги.Але очевидно що тренер не вміє використовувати сильні сторони кожного гравця.Дивні події почались з приходом Мостового((

25. 4 .2021 (13:16) Ігор
Ковалюк не мав тих гравців,що має Мостовий Команда підсилилась(трішки),отримала карт- бланш,що можна брати гравців з інших областей,але команда при всьому цьому грає ще гірше Януш,Геник,Семотюк точно не гравці основи Воробчак швидкий техн.талант нашоі команди а часто на заміні.Де Сікач,Шпирка,Конкольняк? Таке враження,що Мостовий не знає де раніше грали Волошинович,Сондей і вони чомусь не показують свого рівня,бо нема з ким його показувати Барчук 3 голи у 3 матчах,але нема кому його постачати якісними пасами Мостовий найгірший тренер 1 ліги однозначно!!!
25. 4 .2021 (14:21) Luchano Pavarotty
100%Всі посилення Мостового послабили команду і тих кого він вигнав через яких на його думку були проблеми ,насправді були важливі для команди.Він фізрук може і топового рівня але для футболу цього недостатньо.

25. 4 .2021 (15:36) Ігор
Посилення Мостового насправді не послабили команду а просто нема якісноі схеми гри,малюнку і це підсилення через це нічого не варте. Він поганий тактик,явно слабший за Ковалюка

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.