- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

В "Прикарпатті" може відбутись зміна тренера

27 Квітня 2021 (09:51)

В «Прикарпатті» найближчим часом можуть відбутися кадрові перестановки.

Як стало відомо meta-ratings.com.ua, в разі поразки першолігового «Прикарпаття» в поєдинку 24 туру в Миколаєві, який відбудеться 30 квітня в відставку може бути відправлений головний тренер Руслан Мостовий.

За наявними даними, клубне керівництво вже повідомило про це тренерському штабу і команді. Також повідомляється, що в разі відходу Руслана Мостового «Прикарпаття» може очолити Віталій Шумський, з яким в березні розірвав контракт ФК «Львів».

Нагадаємо, що «Прикарпаття» займає 15 місце в Першій лізі, набравши 18 очок.

 
Коментарі
27. 4 .2021 (10:50) Віталік
Запросили би колишнього тренера ФК "Калуш" Малика Василя Івановича. Дуже толковий тренер як на мене.

27. 4 .2021 (11:25) Ігор
Шумський свого часу був хорошим гравцем Прикарпаття,але як тренер він "мягкий",керівництво або не хоче або не вміє запросити хорошого тренера тактика з імям Чекають поразки від Миколаєва,ясна річ,що гравці хочуть змін і злиють матч Але правильно буде сказати,не так злиють,як програють на класі,не забивши у місті корабелів Команда ще має шанси на еліту,тому мотивація у господарів буде на високому рівні

27. 4 .2021 (16:45) Scorpio
https://www.facebook.com/frankivsk.police/posts/5853240904716501

27. 4 .2021 (18:49) Luchano Pavarotty
Дайте статистику по цьому тренеру коли він працював у ФК Львів.Думаю він кращий за депресивного Мостового але рівень його посередній((

28. 4 .2021 (09:16) Kristo
Залишити коментар

28. 4 .2021 (09:19) Kristo
А навіщо чекати Миколаїва??? Невже хтось вірить, що відбудеться диво? А раптом зіграють в нічію. Знов будемо чогось чекати? Гоноровий тренер сам би пішов, маючи таки "результати". Команда доведена до краю, а ми все чогось чекаємо!

28. 4 .2021 (19:34) Luchano Pavarotty
Подивіться на ДК одні і ті самі люди тільки тренера поміняли.Хацкевич багато кого з них у дубиль відправляв.А прийшов Луческу і більше 20вихованців школи Динамо стали чемпіонами і грали в ЛЧ.Можна шукати тисячу причин невдач але очевидно що є люди професіонали а є балаболи.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.