- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Руслан Мостовий залишає "Прикарпаття"

30 Квітня 2021 (20:13)

Сьогодні франківське "Прикарпаття" мінімально поступилось в Миколаєві (1:0), що привело в дію домовленість наставника та керівництва команди.

У зв'язку із незадовільними результатами Руслан Мостовий залишає пост головного тренера. Т.в.о. на цій посаді буде Олег Рипан.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

На даний момент наша команда з 18-ма очками перебуває у зоні вильоту та на відстані двох залікових балів від "Кременя" і "Авангарда".

 
Коментарі
30. 4 .2021 (21:08) Luchano Pavarotty
Ще не все втрачено це перша ліга а не УПЛ тут у всіх можна відбирати очки.
30. 4 .2021 (21:15) Kristo
Щоб відбирати очки потрібна ГРА. А її як раз і немае. І звідки вона візметься після такої плідної "роботи" пана Мостового?

30. 4 .2021 (21:45) Ігор
Домовленість..."мусі-пусі"мер грає Та за такі результати звільняють без попередніх домовленостей Шумський мабуть буде,як оголошували Нічого в житті як тренер не досяг,як і Мостовий Але раптом пощастить нам і врятуємось але навряд чи,берег Другоі ліги уже видніється

30. 4 .2021 (21:59) Luchano Pavarotty
22гри 15голів 18очок це повний треш.

30. 4 .2021 (22:13) Luchano Pavarotty
Найдивніше чути коли кажуть що всіх треба розігнати і нових набрати.А з чого ви взяли що нові будуть кращі за місцевих?У Прикарпаття така інфраструктура як в Оболоні чи Металіста?Чи такі фінанси як у Агробізнесу чи Волині? Сюди реально сильні не підуть є перспективніше варіанти.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.