- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Прикарпаття» - «Авангард» - 3:1. Огляд та післямова

31 Травня 2021 (09:23)

На важкому полі, та ще й під акомпанемент дощу, у першому таймі "Прикарпаття" повністю переграло "Авангард" і пішло на перерву з комфортною перевагою. Могла вона бути й взагалі розгромною, якби Роман Барчук забив пенальті, яке сам же і заробив. Але форвард івано-франківців з точки відправив м'яча вище поперечини.

Правда той же Барчук через п'ять хвилин все ж розмочив Микиту Якубенка, хоч і у гостей були вельми обгрунтовані претензії з приводу того, що вибивався м'яч з рук голкіпера вже у зафіксованому стані. Проте, суддя скасувати взяття воріт не наважився. Ну а другий м'яч оформив Іван Сондей, скориставшись позиційною помилкою оборони і розстріляв кіпера з близької відстані - 2:0.

В середині другого тайму команди обмінялися голами - на результативну дію Павла Похитайла буквально відразу ж відповів Василь Цюцюра, реалізувавши 11-метровий. Таким чином, "Прикарпаття" за рахунок перемоги в очному матчі підтяглося до "Авангарду" на відстань двох очок.

UA-Футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. Матч 15-го туру
30 травня 2021 року. 16:00. Івано-Франківськ, стадіон "Рух". 1500 глядачів. +13 С
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Авангард-СК Краматорськ» - 3:1 (2:0)

Голи: Барчук (34), Сондей (42), Цюцюра (64, пен.) - Похитайло (62)

На 29-й хвилині Барчук не реалізував пенальті (вище)

Прикарпаття: Піцан, Пастух, Курко, Француз, Сікач, Кузьмин, Кохман (Геник, 65), Семотюк (Вацеба, 81), Сондей (Хома, 83), Цюцюра (Дитко, 69), Барчук. Авангард: Якубенко, Бородай, Аніх Чідера, Гуттінер (Куканов, 67), Зубков (Сафонов, 85), Трояновський, Писко (Шинкаренко, 67), Толочко, Скотаренко, Чебаненко, Похитайло (Сухаров, 80).

Попередження: Скотаренко (10), Писко (49)

Арбітр: А.Михайлюк (Київ)
Асистенти арбітра: Я.Пилипенко (Кропивницький), С.Дарійчук (Чернівецька обл.)
4-й арбітр: І.Салаш (Калуш)
Спостерігач арбітражу: В.Александренко (Вінниця)

          

         

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.