- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ДЮФЛУ: юні футболісти «Прикарпаття» - у Фіналі чотирьох!

01 Червня 2021 (14:53)

Минулого тижня визначились всі учасники Фіналу чотирьох у Вищій та Першій лігах ДЮФЛУ. Після "сухої" домашьої перемоги (3:0) юніори івано-франківського "Прикарпаття U-19" у гостях дотиснули столичну "ДЮСШ-15" - 2:1. Влучними ударами у складі прикарпатців відзначились Павло Сальваровський та Андрій Андрейчук. Таким чином, команда Сергія Пташника та Віктора Данищука за сумою двох матчів здолала киян з рахунком 5:1 та пробилась до Фіналу чотирьох Першої ліги U-19.

Вирішальні поєдинки за титул чемпіона пройдуть в період з 3-го по 5-те червня на стадіоні "Центральний" у м. Умань (Черкаська обл.). У півфіналі франківці зіграють проти однолітків зі ставищенського "Любомира". Натомість в іншій парі в боротьбі за вихід до фіналу зійдуться дві харківські команди - "ХДВУФК №1" та "Авангард".

Підтримали почин старших колег і 16-річні вихованці СДЮСШОР "Прикарпаття". Після гостьових 1:2 перед підопічними Олега Вікарюка у матчі проти ФА "Арсенал" постало завдання відігратись на власній арені. З цим завданням франківці впорались на всі 100 - голи Соломки та Цуцмана дозволили команді здобути переконливу перемогу 2:0 та крокувати до Фіналу чотирьох Вищої ліги ДЮФЛУ, який відбудеться на Тернопільщині 9-12 червня. Згідно жеребкування у півфіналі прикарпатці поборяться з сумською "Барсою", тоді як в іншій парі зійдуться СДЮСШОР Черкаси та вишгородський "Діназ".

А от третій представник "Прикарпаття" у плей-офф змагань під егідою ДЮФЛУ - команда 2007 р. н. не зуміла пробитись до вирішальних поєдинків у своїй віковій категорії. Вихованці Олександра Микуляка після домашньої перемоги 2:1 над столичною КДЮСШ "Чемпіон" поступились в гостях з рахунком 0:1 і завдяки правилу гостьового голу припинили боротьбу за нагороди змагань.

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДБІР ЮНИХ ТАЛАНТІВ!

Хочеш зіграти проти однолітків з київського "Динамо" чи донецького "Шахтаря"? Твоя мрія може стати реальністю! Єдина прикарпатська футбольна школа СДЮСШОР "Прикарпаття", яка у новому сезоні виступатиме в Еліт-лізі ДЮФЛУ, оголошує відбір юних талантів 2008 р.н. Відбір пройде 5 червня на стадіоні "Хет-трик Арена" (м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 130, позаду МЦС "Рух"). Реєстрація о 9:30, початок - 10:00 Детальніша інформація за тел. +38 (050) 963-85-01. Тренер - Москвін Валентин Артурович

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.