- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Центральна рада ПФЛ: формат, дати старту і підвищення гонорарів арбітрам

01 Червня 2021 (22:43)

У столичному Будинку футболу ухвалили низку важливих рішень щодо старту сезону 2021/22.

Сьогодні у Будинку футболу представники футбольних клубів у межах засідання Центральної ради ПФЛ обговорили низку нагальних питань напередодні підсумкової Конференції ПФЛ, запланованої на 24 червня.

Так, Центральна рада ухвалила рішення, що у наступному сезоні у Першій лізі виступатиме 16 команд відповідно до чинного Регламенту. Змагання у Першій лізі стартують 25 липня. Щодо Другої ліги, то ухвалене рішення щодо двох груп у цих змаганнях, старт якої запланований так само на 25 липня. Але до Конференції ПФЛ планується проведення Ради ліг клубів Другої ліги, де остаточно буде обговорений проєкт формату змагань у лізі для винесення на Конференцію.

Згідно з додатком до Договору про організацію і проведення змагань ПФЛ на три найближчих сезони ЦР ухвалила рішення щодо підвищення гонорару арбітрам з сезону 2021/22.

Разом із тим Центральна рада пропонує зміни та доповнення до Регламенту змагань на сезон 2021/22. Серед інших змін, у разі, коли «двійка» клубу Першої ліги посідає останнє місце у Другій лізі, то змагання ПФЛ залишає клуб, який посів попереднє перед ним.

Центральна рада обговорила рішення УАФ щодо скасування Реєстру стадіонів і введення категорійності стадіонів у матчах змагань ПФЛ. Команди Другої ліги мають грати на стадіонах щонайменше першої категорії, а Першої ліги – другої.

Взяті до уваги і затверджені УАФ заявкові періоди на змагальний сезон 2021/22:

перший – з 01 липня по 03 вересня 2021 р.

другий з 31 січня по 02 березня 2022 р.

Зазначимо, що рішення Центральної ради ПФЛ мають бути затверджені на Конференції ПФЛ.

ПФЛ

 
Коментарі
2. 6 .2021 (11:29) Luchano Pavarotty
Все дуже нагадує перший сезон Прикарпаття в першій лізі.Тобто зайдуть дві команди подібні до Агробізнесу і Прикарпаття і дві команди які будуть боротись за вихід в УПЛ.Враховуючи що будуть перехідні матчі то перша ліга після року халяви ,знову стане дуже складною.

2. 6 .2021 (17:38) Kristo
А що буде з стадіоном, який не відповідає вимогам 1 ліги?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.