- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Карпати" - володар "Кубку Підгір'я-2010"

09 Березня 2010 (11:26)
У неділю визначився переможець 17-го традиційного турніру "Кубок Підгір'я". Вперше в історії володарем трофею стали яремчанські "Карпати", які минулого року також грали у фіналі, однак поступилися "Княгинину" з Підгайчиків - 1:2. Цьогоріч чинний чемпіон та володар Кубку області переміг у фінальному матчі івано-франківське "Прикарпаття" з рахунком 3:1, таким чином взявши реванш за єдину поразку на груповому етапі турніру.

Цікаво, що напередодні у суботу обидва фіналісти визначились лише у серії післяматчевих пенальті. Перший півфінал "Прикарпаття" - "Енергетик-Галичина-2" завершився без забитих м'ячів, а 11-метрові удари краще пробивали "прикарпатці" - 5:4. У другому півфіналі голів також не було забито, і знову путівка до фіналу вирішувалося в серії пенальті. Тут більше пощастило команді з Яремчі - 4:2.

 
 
 

Фінальний поєдинок відбувся 7 березня в Старому Лисці. В середині першого тайму "Карпати" відкрили рахунок завдяки влучному пострілу Андрія Веретка. Згодом досвідчений Зеновій Василів класним ударом у дев'ятку подвоїв перевагу, а незабаром Михайло Ткачук скористався помилкою голкіпера "Прикарпаття" і довів рахунок до непристойного - 3:0! Івано-франківцям вдалось забити гол престижу, коли після подачі з кутового відзначився Валентин Романчук - 3:1.

Матч за третє місце так і не відбувся, тож брозновим призером "Кубку Підгір'я" став бурштинський "Енергетик". А в поєдинку за п'яте місце "Тепловик" переконливо обіграв минулорічного переможця турніру "Княгинин" з рахунком 4:0.

 
 
 
 

півфінали:
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Енергетик-Галичина-2" (Галич) - 0:0 (пен. - 5:4)
"Карпати" (Яремче) - "Енергетик" (Бурштин) - 0:0 (пен. - 4:2)

матч за 5 місце
"Тепловик" (Івано-Франківськ) - "Княгинин" (Підгайчики) - 4:0

матч за 3 місце
"Енергетик" - "Енергетик-Галичина-2" - +:-

фінал
"Карпати" - "Прикарпаття" - 3:1

 
УСІ ПЕРЕМОЖЦІ "КУБКА ПІДГІР'Я"
1994 - "Хутровик" (Тисмениця)
1995 - "Галичина" (Дрогобич)
1996 - "Кристал" (Чортків)
1997 - ФК "Львів"
1998 - ФК "Львів"
1999 - "Кремінь" (Кременчуг)
2000 - "Енергетик" (Бурштин)
2001 - "Енергетик" (Бурштин)
2002 - "Лукор" (Калуш)
2003 - "Тепловик" (Івано-Франківськ)
2004 - "Карпати-2" (Львів)
2005 - "Рава" (Рава-Руська)
2006 - "Нафтовик" (Долина)
2007 - "Факел" (Івано-Франківськ)
2008 - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
2009 - "Княгинин" (Підгайчики)
2010 - "Карпати" (Яремче)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.